Forma na krajku -

Forma na krajku -

36.71 EUR

V zľave je Forma na krajku - s trendy značkou - tento tovar si môžete objednať výhodne za 34.92 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

No tak toto je gól: Forma na krajku - originálne od labelu - tento tovar si môžete nechať doručiť extra výhodne za 33.89 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Silikónová forma na plný reliéfny krajkový pás, s ktorou ľahko vytvoríte reliéfny krajkovú ozdobu na boky aj povrch torty.

Silikónová forma na plný reliéfny krajkový pás, s ktorou ľahko vytvoríte reliéfny krajkovú ozdobu z modelovacích hmôt. Môžete použiť na boky tort, ale aj na povrchy.

Dĺžka formy avizuje, že ak aplikujeme krajku na dlhšiu plochy než je uvedené v rozmere, musíme natlačený vzor napájať. Krajku napojíte šikmým rezom cez šírku vzoru v rovnakom mieste, vďaka čomu dôjde k plynulému napojeniu.

Rozmer: dĺžka 240mm, šírka vzoru 100mm.

Materiál: biely silikón. Vzor 214.

Parametre produktu Forma na krajku -

  • Názov: Forma na krajku -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 33.89 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na krajku -

Forma na krajku -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky