Forma na krajku -

Forma na krajku -

29.72 EUR

Špičkový tovar, Forma na krajku - od spoločnosti - tento tovar si môžete zakúpiť v úžasnej akcii za 28.26 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Perfektný Forma na krajku - od - tento produkt máte po jednoduchej objednávke vo zľavové akciu za 27.43 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Silikónová forma na plnú tortovú krajku. Môžete ju použiť na boky aj povrchy tort.

Silikónová forma na plný krajkový pás, s ktorou ľahko vytvoríte reliéfnu krajkovú ozdobu z modelovacích hmôt. Môžete použiť na boky tort, ako aj na povrchy.

Dĺžka formy avizuje, že ak aplikujeme krajku na dlhšiu plochu než je uvedená v rozmere, musíme natlačený vzor napájať. V praxi to znamená šikmý rez cez šírku vzoru v rovnakom mieste, aby došlo k plynulému napojeniu.

Rozmer: dĺžka 240mm, šírka vzoru 90mm.

MParametre produktu Forma na krajku -

  • Názov: Forma na krajku -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 27.43 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na krajku -

Forma na krajku -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky