Forma na led UH/silikon s víčkem YUMMY - ORION

Forma na led UH/silikon s víčkem YUMMY - ORION

2.57 EUR

Dnes je tu pre vás Forma na led UH/silikon s víčkem YUMMY - ORION čo berieme od značky ORION - tento artikel je v túto chvíľu takmer zadarmo za 2.57 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Kategória: 
Značka: 
SKU: 8694064022690
Do obchodu

Popis

ORION

Obľúbený produkt Forma na led UH/silikon s víčkem YUMMY - ORION od populárnej značky ORION - tento hit môžete zohnať v hustej akciu za 2.57 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Forma na led s víčkem Vám vytvoří ledové kostky na ochlazení nápojů. Díky měkkému silikonu na dně formiček půjde led dobře vyndat z formy. Materiál: plast, silikon. Assort barev. 12 kostek. Rozměry: 26,5x9,5x3,5 cm. Forma na led s víčkem Vám vytvoří ledové kostky na ochlazení nápojů. Díky měkkému silikonu na dně formiček půjde led dobře vyndat z formy. Materiál: plast, silikon. Assort barev. 12 kostek. Rozměry: 26,5x9,5x3,5 cm.

Parametre produktu Forma na led UH/silikon s víčkem YUMMY - ORION

  • Názov: Forma na led UH/silikon s víčkem YUMMY - ORION
  • EAN: 8694064022690
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 2.57 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na led UH/silikon s víčkem YUMMY - ORION

Forma na led UH/silikon s víčkem YUMMY - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky