Forma na pečení Pracny / Madlenky - 20 ks - ORION domácí potřeby

Forma na pečení Pracny / Madlenky - 20 ks - ORION domácí potřeby

5.53 EUR

V akcii je Forma na pečení Pracny / Madlenky - 20 ks - ORION domácí potřeby od známej značky ORION domácí potřeby - tento artikel je v túto chvíľu za perfektnú cenu 5.53 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

SKU: 8592381169923
Do obchodu

Popis

ORION domácí potřeby

Diskontný Forma na pečení Pracny / Madlenky - 20 ks - ORION domácí potřeby od kvalitnej značky ORION domácí potřeby - tento hit zaobstaráte pri časovo obmedzenej akcii za 5.53 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. No a to sa jednoducho oplatí..

Silikonová forma na pracičky Vám umožní snadno připravit a upéct oblíbené cukroví, bez pracného vyklápění jednotlivých formiček. Naráz upečete 20 ks pečiva. Využijete ji ale i k přípravě čokoládových dobrot. Při pečení se Vám těsto nepřipálí, sladkosti snadno vyklopíte. Materiál: silikon - odolný vůči teplotám -40 °C až +220 °C. Vhodná do myčky na nádobí a MVT. Rozměry: 29,5x17,5x1 cm. Silikonová forma na pracičky Vám umožní snadno připravit a upéct oblíbené cukroví, bez pracného vyklápění jednotlivých formiček. Naráz upečete 20 ks pečiva. Využijete ji ale i k přípravě čokoládových dobrot. Při pečení se Vám těsto nepřipálí, sladkosti snadno vyklopíte. Materiál: silikon - odolný vůči teplotám -40 °C až +220 °C. Vhodná do myčky na nádobí a MVT. Rozměry: 29,5x17,5x1 cm.

Parametre produktu Forma na pečení Pracny / Madlenky - 20 ks - ORION domácí potřeby

  • Názov: Forma na pečení Pracny / Madlenky - 20 ks - ORION domácí potřeby
  • EAN: 8592381169923
  • Výrobca: ORION domácí potřeby
  • Cena: 5.53 EUR
  • Použití: vhodné do myčky nádobí, v mikrovlnné troubě, v elektrické troubě, v plynové troubě, v horkovzdušné troubě, v ledničce, v mrazničce
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na pečení Pracny / Madlenky - 20 ks - ORION domácí potřeby

Forma na pečení Pracny / Madlenky - 20 ks - ORION domácí potřeby

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky