Forma na pečenie Mini motýle - Nordic Ware

Forma na pečenie Mini motýle - Nordic Ware

31.44 EUR

Vynikajúci Forma na pečenie Mini motýle - Nordic Ware kvalitné značky Nordic Ware - tento produkt posielame vo výpredajové akciu za 32.11 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Nordic Ware

V zľave je Forma na pečenie Mini motýle - Nordic Ware s pečaťou kvality Nordic Ware - tento hit zoženiete v hustej akciu za 31.17 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Forma na pečenie Mini motýle

Liata forma na výrobu drobného pečiva vzor motýle. Plato má rozmer 330x230mm a obsahuje 6 vzorov mini motýlikov o tomto rozmere: 90x65x40mm.

Všetky výrobky s teflónovým povrchom treba ošetrovať ručným umývaním v jarovej vode a umývať jemnou hubkou /nepoužívať drôtenku/. Pri tomto ošetrovaní je výrobok schopný slúžiť niekoľko generácií. Záruka na výrobok je poskytovaná na chyby materiálu - na poškodenie povrchu hrubým zaobchádzaním (vyberanie ostrým nožom a pod.) sa záruka nevzťahujeParametre produktu Forma na pečenie Mini motýle - Nordic Ware

  • Názov: Forma na pečenie Mini motýle - Nordic Ware
  • EAN:
  • Výrobca: Nordic Ware
  • Cena: 31.17 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na pečenie Mini motýle - Nordic Ware

Forma na pečenie Mini motýle - Nordic Ware

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky