Forma na pečenie Roh hojnosti - Nordic Ware

Forma na pečenie Roh hojnosti - Nordic Ware

39.43 EUR

Hit poslednej doby, Forma na pečenie Roh hojnosti - Nordic Ware od kvalitnej značky Nordic Ware - tento tovar si môžete nechať dodať extra výhodne za 39.44 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Nordic Ware

V akcii je práve teraz Forma na pečenie Roh hojnosti - Nordic Ware od producenta Nordic Ware - tento tovar si môžete zakúpiť pri časovo obmedzenej akcii za 38.28 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Forma na pečenie Roh hojnosti.

Roh hojnosti v prevedení liateho materiálu s detailnom prevedení.  Všetky výrobky s teflónovým povrchom je potrebné ošetrovať ručným umývaním v jarovej vode a umývať jemnou hubkou /nepoužívať drôtenku/. Pri tomto ošetrovaní je výrobok schopný slúžiť niekoľko generácií. Záruka na výrobok je poskytovaná na chyby materiálu - na poškodenie povrchu hrubým zaobchádzaním (vyberanie ostrým nožom a pod.) sa záruka nevzťahuje.

Rozmery: d.305 mm, š.200 / 70mm, hl. 110mm.
Cena
za kus.

Parametre produktu Forma na pečenie Roh hojnosti - Nordic Ware

  • Názov: Forma na pečenie Roh hojnosti - Nordic Ware
  • EAN:
  • Výrobca: Nordic Ware
  • Cena: 38.28 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na pečenie Roh hojnosti - Nordic Ware

Forma na pečenie Roh hojnosti - Nordic Ware

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky