Forma na pracny - madlenky - 12 ks - Ibili

Forma na pracny - madlenky - 12 ks - Ibili

7.99 EUR

Neodoláte: Forma na pracny - madlenky - 12 ks - Ibili od značky Ibili - tento produkt máte po jednoduchej objednávke vo výpredajové akciu za 7.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Značka: 
SKU: 8411922781021
Do obchodu

Popis

Ibili

Dnes je tu pre vás Forma na pracny - madlenky - 12 ks - Ibili od originálneho výrobcu Ibili - tento tovar si môžete objednať za takmer veľkoobchodnú cenu 7.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Forma na pracny - madlenky

Upečte madlenky ako od babičky. Výrobným materiálom formy s rozmermi 21x26x1cm je špeciálna oceľ s nepriľnavým povrchom.

Veľkosť pečiva je 7x4x1cm. Vhodné do umývačky riadu.

V spoločnosti môžete naraz upiecť 12 kusov madlenek. Pred vyliatím cesta sa povrch jamiek zľahka vymaže zmäknutým maslom a vysype polohrubou alebo hrubou múkou. Madeleines sa krátko upečú v predhriatej rúre. Ak sa nespotrebuje všetko cesto naraz, forma sa môže piecť druhýkrát. Formu stačí opäť vymastiť maslom a vysypať múkou.

Madeleines nemožno považovať za trvanlivé pečivo, konzumujú sa v deň pečenia, potom strácajú svoju kvalitu. Po otočení formy upečené madlenky mierne vypadnú, po vychladnutí na mriežke sa zľahka pocukrujú a buď sa ihneď podávajú, alebo sa uložia do nádoby s tesne priliehajúcim viečkom.

Madeleines sú typické francúzske sladké pečivo. Ich tvar pripomína morskú mušľu. Na cesto je potrebná vhodná forma; tvar je podobný ako pri našich koláčoch, ale je viac podlhovastý. Je to pečivo vhodné ku káve alebo čaju, vyrobené z ľahkého piškótového cesta, ktoré by malo mať kyprý tvar. Do cesta sa pridávajú rôzne príchute, napríklad vanilka, citrón, kakao, čokoláda, orechy, mandle, levanduľa atď.

Túto formu možno použiť aj na pečenie trvanlivých cukroviniek, pri použití napr. lineckého cesta ju nie je potrebné vymastiť.

Parametre produktu Forma na pracny - madlenky - 12 ks - Ibili

  • Názov: Forma na pracny - madlenky - 12 ks - Ibili
  • EAN: 8411922781021
  • Výrobca: Ibili
  • Cena: 7.99 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na pracny - madlenky - 12 ks - Ibili

Forma na pracny - madlenky - 12 ks - Ibili

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky