Forma na šachovnicovú tortu kruhová - 22

Forma na šachovnicovú tortu kruhová - 22,5 cm - Wilton

19.55 EUR

No a toto chcete: Forma na šachovnicovú tortu kruhová - 22,5 cm - Wilton od výrobcu Wilton - tento artikel objednávajte za vynikajúcu cenu 19.55 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Značka: 
SKU: 0070896331229
Do obchodu

Popis

Wilton

Príjemné pocity nadväzujúci Forma na šachovnicovú tortu kruhová - 22,5 cm - Wilton od producenta Wilton - tento artikel je v túto chvíľu za takmer veľkoobchodnú cenu 19.55 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Vytvářejte okouzlující dorty z mnoho několikabarevným korpusem jako skuteční profesionálové.

Súprava sa skladá z 3 ks teflónových foriem + plastové deliace priečky. Priečka sa vkladá do formy pri nalievaní farebných ciest, pred vložením formy do rúry sa priečka vyberá. Kapacita: každá forma pojme 5 1/2 šálky cesta.

Všetky výrobky s teflónovým povrchom treba ošetrovať ručným umývaním v jarovej vode a umývať jemnou hubkou /nepoužívať drôtenku/. Záruka na výrobok je poskytovaná na chyby materiálu - na poškodenie povrchu hrubým zaobchádzaním (vyberanie ostrým nožom a pod.) sa záruka nevzťahuje.

Rozmer: priemer 22,5 cm, hĺbka cca 3,8 cm

 

Parametre produktu Forma na šachovnicovú tortu kruhová - 22,5 cm - Wilton

  • Názov: Forma na šachovnicovú tortu kruhová - 22,5 cm - Wilton
  • EAN: 0070896331229
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 19.55 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na šachovnicovú tortu kruhová - 22

Forma na šachovnicovú tortu kruhová - 22,5 cm - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky