Forma na tortu okrúhla rozkladacia 24 cm - ORION

Forma na tortu okrúhla rozkladacia 24 cm - ORION

9.46 EUR

Ponuka pre vás: Forma na tortu okrúhla rozkladacia 24 cm - ORION čo berieme od značky ORION - tento hit zaobstaráte v sezónne zľave za 9.03 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Značka: 
SKU: 5902882001937
Do obchodu

Popis

ORION

Nie je prečo váhať, Forma na tortu okrúhla rozkladacia 24 cm - ORION s trendy značkou ORION - tento tovar si môžete kúpiť s unikátnou zľavou za 8.77 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Forma na tortu okrúhla rozkladacia červeno-sivá.

Okrúhla forma je základ pre rôzne slávnostné torty na mnohé príležitosti. Ponúka sa nepreberné množstvo druhov zdobenia. Tortu môžete zdobiť krémom, ovocím a želatínou, čokoládou, poťahovacími hmotami. Na tortu môžete poukladať ďalšie upečené tvary, ktoré prekryjete poťahovacími hmotami a ozdobíte.

Zostavením potiahnutých poschodí získate elegantné svadobné torty, na ktoré umiestnite kvetiny, mašle, stuhy, perličky a ďalšie ozdoby. Jednotlivé poschodia môžete zdobiť poťahovacou hmotou vlisovanou do štruktúrovanej podložky. Pri zostavovaní viacposchodových tort podopierajte poschodia torty plastovými alebo bambusovými podpernými tyčkami, ktoré zapriete do podložiek, na ktorých bude podopreté poschodie umiestnené. Tortová forma s odopínacím ráfikom pomôže jednoducho vytvoriť korpusy, bez toho aby ste ich pri vyklápaní porušili.

Zároveň je forma vhodná pre zdobenie tort želatínou. Tortu zalejete želatínou a získate ostré hrany želatínovej vrstvy. Ráfik po zatuhnutí ľahko odstránite a tvar torty zostane celistvý a neporušený. Rovnaký princíp využijete pri pečení cheesecake a podobných dezertov.

Tortové formy sú opatrené prackami pre ľahké vybratie pečiva. Využijete ich na pečenie sladkého pečiva, mäsových dobrôt, ale aj aj na prípravu rôznych aspikov a nepečených zákuskov. Nepriľnavý povrch napomáha proti prilepeniu cesta, a vďaka tejto povrchovej úprave sa cesto prepeká intenzívnejšie a rovnomernejšie.

 • priemer 24cm, výška 6,5cm
 • farba: RED/ GREY (červeno-sivá)
 • vhodná do elektrickej, teplovzdušnej aj plynovej rúry
 • štruktúrované dno, anti-

  Parametre produktu Forma na tortu okrúhla rozkladacia 24 cm - ORION

  • Názov: Forma na tortu okrúhla rozkladacia 24 cm - ORION
  • EAN: 5902882001937
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 8.77 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na tortu okrúhla rozkladacia 24 cm - ORION

Forma na tortu okrúhla rozkladacia 24 cm - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky