Forma na vláčik (Polárny express) - Nordic Ware

Forma na vláčik (Polárny express) - Nordic Ware

71.56 EUR

Špičkový tovar, Forma na vláčik (Polárny express) - Nordic Ware s trendy značkou Nordic Ware - tento artikel je v tento okamih s VIP zľavou pre každého za 73.08 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 0011172590374
Do obchodu

Popis

Nordic Ware

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Forma na vláčik (Polárny express) - Nordic Ware s akostnou značkou Nordic Ware - tento artikel je tu pre vás vo výhodnej akcii za 70.93 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. No a to sa jednoducho oplatí..

Forma na vláčik.

Naše exkluzívne formy na pečenie z masívneho liateho hliníka poskytujú jedinečný výkon a výsledky pri pečení. Vďaka vynikajúcej tepelnej vodivosti masívnych stien sa pokrmy prepekajú rovnomerne a získavajú krásne detaily.

Špeciálny tepelno-reflexný exteriér a prémiový antiadhezívny povrch zaisťuje dokonalé výsledky pri pečení, krásny povrch a jemnejšie detaily, než klasické formy. Tieto unikátne formy a panvice sú skvelé napríklad na pečenie chleba, muffin, báboviek, tort, aleParametre produktu Forma na vláčik (Polárny express) - Nordic Ware

  • Názov: Forma na vláčik (Polárny express) - Nordic Ware
  • EAN: 0011172590374
  • Výrobca: Nordic Ware
  • Cena: 70.93 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na vláčik (Polárny express) - Nordic Ware

Forma na vláčik (Polárny express) - Nordic Ware

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky