Forma na zákusky 8 sŕdc 6

Forma na zákusky 8 sŕdc 6,5 cm - silikón - Silikomart

22.22 EUR

Výnimočný tovar, Forma na zákusky 8 sŕdc 6,5 cm - silikón - Silikomart originálne od labelu Silikomart - tento produkt objednáte za výhodnú cenu 22.23 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Značka: 
SKU: 8051085257676
Do obchodu

Popis

Silikomart

Hit z katalógu: Forma na zákusky 8 sŕdc 6,5 cm - silikón - Silikomart s preslávenou značkou Silikomart - tento hit môžete zaobstarať za výhodnú cenu 21.57 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Silikónová pečenie 3D forma na 8 mini zákuskov v tvare srdca talianskej firmy Silikomart (Silicone 3D Design Mould - Cuorinco).

Dokonalý štýl moderných dezertov zvládnete s touto krásnou silikónovou formou v podobe ôsmich plastických 3D sŕdc. Ideálne pre torty so zamatovým povrchom alebo naopak zrkadlovú glazúrou. Vďaka nelepivému povrchu vyrobíte tie najlepšie zákusky, ktorými ohromíte svojich zákazníkov alebo svojich blízkych. Vytvarujte si perfektný tortičky, ktoré ozdobíte rôznymi farebnými polevami. Vytvárajte pomocou foriem Silikomart jedinečnej cukroví. Formu môžete dať do rúry aj do mrazničky. Vaše tortičky budú mať tvar zamilovaného srdca, čím pritiahnu záujem každého. Forma je umývateľná, ľahko ju uskladníte.

Táto forma sa vyznačuje zvláštnym vnútorným okrajom, ktorý dáva finálnemu výrobku veľmi plastický a originálny zaoblený tvar.

Forma Silikomart 3D je vhodná do rúry, chladničky a mrazničky. Odoláva teplotám od -60 ° C do 230 ° C. Forma je umývateľná v umývačke riadu.

Objem: 768 ml - jedno srdce 96 ml

Veľkosť: cca. 6,5 x 6,5 x 3.8 cm

Parametre produktu Forma na zákusky 8 sŕdc 6,5 cm - silikón - Silikomart

  • Názov: Forma na zákusky 8 sŕdc 6,5 cm - silikón - Silikomart
  • EAN: 8051085257676
  • Výrobca: Silikomart
  • Cena: 21.57 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na zákusky 8 sŕdc 6

Forma na zákusky 8 sŕdc 6,5 cm - silikón - Silikomart

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky