Forma nerez posuvná - Okrúhla na tortu a koláče - ORION

Forma nerez posuvná - Okrúhla na tortu a koláče - ORION

8.45 EUR

Akostný Forma nerez posuvná - Okrúhla na tortu a koláče - ORION s pečaťou kvality ORION - tento artikel je tu pre vás v hustej akciu za 8.49 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Značka: 
SKU: 8592381067175
Do obchodu

Popis

ORION

Dnes sme vybrali: Forma nerez posuvná - Okrúhla na tortu a koláče - ORION od obľúbenej spoločnosti ORION - tento produkt objednáte za vynikajúcu cenu 8.49 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Tortová forma kruh nastaviteľná.

Posuvná forma na pečenie tort rôznych veľkostí a tvarov. Stačí vám len jediná forma a môžete piecť niekoľkoposchodové torty.

Okrúhla forma je základ pre rôzne slávnostné torty na mnohé príležitosti. Ponúka sa nepreberné množstvo druhov zdobenia. Tortu môžete zdobiť krémami, ovocím a želatínou, čokoládou, poťahovacími hmotami, na tortu môžete usádzať ďalšie upečené tvary, ktoré prekryjete poťahovacími hmotami a ozdobíte. Po zostavení potiahnutých poschodí získate elegantnú svadobnú tortu, na ktorú umiestnite kvetiny, mašle, stuhy, perličky a ďalšie ozdoby. Jednotlivé poschodia môžete zdobiť poťahovacou hmotou vlisovanou do štruktúrovanej podložky. Pri zostavovaní viacposchodových tort podopierajte poschodia torty plastovými alebo bambusovými podpernými tyčkami, ktoré zapriete do podložiek, na ktorých bude podopretá poschodie umiestnené. Vďaka posuvnému ráfiku si môžete nastaviť vami požadovanú veľkosť.

Namiesto niekoľkých foriem na zostavenie viacposchodových tort použijete iba jednu, na ktorej si odmeriate dané poschodie. Ráfik je vhodný na jednoduché  vytváranie tort, z ktorých po naplnení vrstvou krému a stuhnutí ľahko ráfik vysuniete a docielite hladké hrany torty. Ráfik vymažte maslom, vysypte hrubou múkou a položte na rovný plech vyložený papierom na pečenie. Upečený korpus vyberte. Umytý a osušený ráfik vytrite tukom, vysypte práškovým cukrom, a buď vyložte obvody formy zdobeným plátom korpusu, alebo rovno naplňte krémom, ozdobte ovocím, prelejte želatínou a nechajte stuhnúť. Ráfik ľahko odstránite vysunutím zvrchu.

Kruh, priemer. od 15,5 do 29,5 cm, v. 7,5 cm.
Materiál: nerez

Parametre produktu Forma nerez posuvná - Okrúhla na tortu a koláče - ORION

  • Názov: Forma nerez posuvná - Okrúhla na tortu a koláče - ORION
  • EAN: 8592381067175
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 8.49 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Forma nerez posuvná - Okrúhla na tortu a koláče - ORION

Forma nerez posuvná - Okrúhla na tortu a koláče - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky