Forma nerez posuvná - Okrúhla na tortu a koláče -

Forma nerez posuvná - Okrúhla na tortu a koláče -

8 EUR

Akostný Forma nerez posuvná - Okrúhla na tortu a koláče - od obľúbeného výrobcu - tento hit ľahko nájdete v úžasnej akcii za 7.97 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Značka: 
SKU: 8592381067175
Do obchodu

Popis

Spokojnosť prinášajúci Forma nerez posuvná - Okrúhla na tortu a koláče - pochádzajúce od značky - tento artikel čaká na vás za úžasnú cenu 7.97 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Tortová forma kruh nastaviteľná.

Posuvná forma na pečenie tort rôznych veľkostí a tvarov. Stačí vám len jediná forma a môžete piecť niekoľkoposchodové torty.

Okrúhla forma je základ pre rôzne slávnostné torty na mnohé príležitosti. Ponúka sa nepreberné množstvo druhov zdobenia. Tortu môžete zdobiť krémami, ovocím a želatínou, čokoládou, poťahovacími hmotami, na tortu môžete usádzať ďalšie upečené tvary, ktoré prekryjete poťahovacími hmotami a ozdobíte. Po zostavení potiahnutých poschodí získate elegantnú svadobnú tortu, na ktorú umiestnite kvetiny, mašle, stuhy, perličky a ďalšie ozdoby. Jednotlivé poschodia môžete zdobiť poťahovacou hmotou vlisovanou do štruktúrovanej podložky. Pri zostavovaní viacposchodových tort podopierajte poschodia torty plastovými alebo bambusovými podpernými tyčkami, ktoré zapriete do podložiek, na ktorých bude podopretá poschodie umiestnené. Vďaka posuvnému ráfiku si môžete nastaviť vami požadovanú veľkosť.

Namiesto niekoľkých foriem na zostavenie viacposchodových tort použijete iba jednu, na ktorej si odmeriate dané poschodie. Ráfik je vhodný na jednoduché  vytváranie tort, z ktorých po naplnení vrstvou krému a stuhnutí ľahko ráfik vysuniete a docielite hladké hrany torty. Ráfik vymažte maslom, vysypte hrubou múkou a položte na rovný plech vyložený papierom na pečenie. Upečený korpus vyberte. Umytý a osušený ráfik vytrite tukom, vysypte práškovým cukrom, a buď vyložte obvody formy zdobeným plátom korpusu, alebo rovno naplňte krémom, ozdobte ovocím, prelejte želatínou a nechajte stuhnúť. Ráfik ľahko odstránite vysunutím zvrchu.

Kruh, priemer. od 15,5 do 29,5 cm, v. 7,5 cm.
Materiál: nerez

Parametre produktu Forma nerez posuvná - Okrúhla na tortu a koláče -

  • Názov: Forma nerez posuvná - Okrúhla na tortu a koláče -
  • EAN: 8592381067175
  • Výrobca:
  • Cena: 7.97 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Forma nerez posuvná - Okrúhla na tortu a koláče -

Forma nerez posuvná - Okrúhla na tortu a koláče -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky