Forma pocínovaná SRDCE - ORION

Forma pocínovaná SRDCE - ORION

7.03 EUR

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Forma pocínovaná SRDCE - ORION čo nám vyrába ORION - tento artikel odporúčame takmer zadarmo za 6.98 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Značka: 
SKU: 8592381111014
Do obchodu

Popis

ORION

Nie je prečo váhať, Forma pocínovaná SRDCE - ORION od obľúbenej značky ORION - tento artikel musíte mať takmer zadarmo za 6.98 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Dortová forma s odnímatelným tvarovaným dnem je opatřena přezkou pro snadné vyjmutí korpusů, dortů. Využijete ji pro pečení sladkého pečiva i k přípravě nejrůznějších aspiků a nepečených zákusků. Materiál: pocínovaný plech. Max. teplota 200 °C. Tvar srdce. Není vhodná do myčky na nádobí. Rozměry: 24x21,5x7,5 cm. Dortová forma s odnímatelným tvarovaným dnem je opatřena přezkou pro snadné vyjmutí korpusů, dortů. Využijete ji pro pečení sladkého pečiva i k přípravě nejrůznějších aspiků a nepečených zákusků. Materiál: pocínovaný plech. Max. teplota 200 °C. Tvar srdce. Není vhodná do myčky na nádobí. Rozměry: 24x21,5x7,5 cm.

Parametre produktu Forma pocínovaná SRDCE - ORION

  • Názov: Forma pocínovaná SRDCE - ORION
  • EAN: 8592381111014
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 6.98 EUR
  • Party téma: Svatba, Srdce - Valentýn
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Forma pocínovaná SRDCE - ORION

Forma pocínovaná SRDCE - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky