Forma - Prehnutá slza veľká PME -

Forma - Prehnutá slza veľká PME -

32.78 EUR

Dnes je tu pre vás Forma - Prehnutá slza veľká PME - od - tento tovar si môžete nechať poslať za vynikajúcu cenu 33.48 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Najpredávanejšie Forma - Prehnutá slza veľká PME - od kvalitného výrobcu - tento artikel odporúčame výhodne za 32.5 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Forma na tortu v tvare prehnutej slzy.

Táto hlboká forma na prehnutú slzu pochádza z  dielne PME. Jedná sa o totožný tvar ako má firma Wilton, rozdiel je iba v hĺbke formy a v solo veľkostiach. Táto forma má rozmery 30,5x7,6 cm, materiál hliník.

Každú formu na pečenie - či už z pocínovaného, ​​nerezového, hliníkového alebo silikónového materiálu ošetríme vymasteným tukom a vysypaním alebo vystriekaním olejovým sprejom na formy. Potom už len nalejeme cesto a pečieme podľa druhu.

Upozornenie: ilustračné foto zobrazuje celú sadu. Tento konkrétny produkt je dodávaný len v jednej, a to najväčšej veľkosti z troch rozmerov.
Cena za kus.

Parametre produktu Forma - Prehnutá slza veľká PME -

  • Názov: Forma - Prehnutá slza veľká PME -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 32.5 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Forma - Prehnutá slza veľká PME -

Forma - Prehnutá slza veľká PME -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky