Futbalista A - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Futbalista A - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

3.36 EUR

V zľave je Futbalista A - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann obľúbenej značky Frischmann - tento tovar si môžete kúpiť extra lacno za 3.19 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Značka: 
SKU: 8595242855218
Do obchodu

Popis

Frischmann

Kvalitný Futbalista A - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann od firmy Frischmann - tento produkt posielame pri likvidácii skladu za neprekonateľných 3.09 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Marcipánová figúrka Futbalista s tmavými vlasmi ručne modelovaná.

Ručne modelovaná marcipánová figúrka má prirodzene mandľovú chuť a vôňu. Skvele sa hodí na zdobenie veselých tort pre deti i dospelých. Uľahčí vám prácu s modelovaním figúrok. Na zvýraznenie farieb môžete použiť púdrové farby, ktorými docielite perleťový efekt. Tortou s futbalovou tematikou potešíte nadšených aktívnych aj pasívnych športovcov. Taktiež môžete figúrkami zdobiť cupcakes s futbalovou tematikou. Na pripevnenie dekorácie na povrch torty môžete použiť špáradlo, alebo pre väčšiu bezpečnosť vyberte jedlé lepidlo alebo domácu zmes z bielka a práškového cukru.

Používame výhradne AZO free farbivá, čo znamená, že marcipánová figúrka neobsahuje farbivá E102, E104, E110, E122, E124, E129. Tieto látky môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí.

Na marcipánové figúrky používame ten najlepší pravý mandľový marcipán bez geneticky upravených surovín a bez rôznych náhrad (sušené mlieko, sója, lecitín, atď.)

Chuť marcipánu je prirodzene mandľová, bez prídavku látok zvýrazňujúcich chuť či mandľovú arómu.

Figúrky sú ručne formované alebo ručne modelované, láskyplne vymaľované a balené.

Parametre produktu Futbalista A - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

  • Názov: Futbalista A - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann
  • EAN: 8595242855218
  • Výrobca: Frischmann
  • Cena: 3.09 EUR
  • Energetická hodnota: 453 kcal
  • Tuky: 19,3 g
Pozrite si všetky produkty značky
Futbalista A - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Futbalista A - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky