Gélová jedlá farba červená Christmas Red - 30 g - FunCakes

Gélová jedlá farba červená Christmas Red - 30 g - FunCakes

4.84 EUR

Dnes sme vybrali: Gélová jedlá farba červená Christmas Red - 30 g - FunCakes od značky FunCakes - tento artikel je v tento okamih za jedinečnú cenu 4.84 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Značka: 
SKU: 8719638165235
Do obchodu

Popis

FunCakes

Poctivý výrobok, Gélová jedlá farba červená Christmas Red - 30 g - FunCakes populárneho výrobcu FunCakes - tento produkt posielame vo výpredajové akciu za 4.84 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Vianočná červená gélová farba 30g

Koncentrovaná potravinárska farba FunCakes Vianočná červená - Vianočná červená je ideálna jedlá gélová farba na farbenie fondánu, marcipánu, gumovej hmoty, modelovacej hmoty a kvetinovej hmoty. Túto červenú farbu možno použiť aj na farbenie fondánu.

To však nie je všetko. S touto pastovou potravinárskou farbou od spoločnosti FunCakes dodáte svojmu koláču alebo cestu na sušienky krásnu farbu. Farebná gélová farba je vhodná na pečenie pri teplotách do 200 °C.

Návod na použitie. Zakaždým, keď pridáte viac farby, použite čistú tyčinku a zotrite ju na marcipán alebo fondán. Ak chcete získať sýtejšiu farbu, jednoducho pridajte viac pasty. Pre rovnomerné zafarbenie hnetieme dobre, pre mramorový efekt menej. Dbajte na to, aby farbiaca pasta zostala uprostred hmoty, aby ste si neušpinili ruky.

Z rúk si ho môžete ľahko opláchnuť vodou a mydlom.

Zloženie: glukózový sirup, voda, cukor, farbivo: E122, želírujúca látka: E406, farbivo: E110, kyselina: E330, farbivo: E102, konzervačná látka: E202. E122, E110, E102: môžu nepriaznivo ovplyvniť činnosť a pozornosť detí. Môže obsahovať stopy: mlieka, sóje a siričitanov. Tento výrobok je: certifikovaný ako kóšer, halal.

Maximálna použiteľná dávka: 7 g/kg.

Skladovanie: Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Parametre produktu Gélová jedlá farba červená Christmas Red - 30 g - FunCakes

  • Názov: Gélová jedlá farba červená Christmas Red - 30 g - FunCakes
  • EAN: 8719638165235
  • Výrobca: FunCakes
  • Cena: 4.84 EUR
  • Výrobce deklaruje: E171 Free
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Gélová jedlá farba červená Christmas Red - 30 g - FunCakes

Gélová jedlá farba červená Christmas Red - 30 g - FunCakes

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky