Gélové farby Wilton Black (Čierna) - Wilton

Gélové farby Wilton Black (Čierna) - Wilton

5.32 EUR

Prvotriedný Gélové farby Wilton Black (Čierna) - Wilton od spoločnosti Wilton - tento tovar si môžete kúpiť extra výhodne za 5.32 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Značka: 
SKU: 0070896058119
Do obchodu

Popis

Wilton

Práve je za dobrú cenu Gélové farby Wilton Black (Čierna) - Wilton od známeho výrobcu Wilton - tento produkt kúpite extra výhodne za 5.32 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Gélové farby Wilton Black (Čierna)

Farby Wilton sú balené v kelímku s obsahom 28,35 gr (1 oz)

Koncentrované gélové potravinárskej farby od Wilton stačí pridávať v relatvně malom množstve, je však vhodné si spočiatku vyskúšať na časti cesta presné dávkovanie. Farby možno miešať a vytvárať tak vlastné odtiene.

Poznámka: Farby Red-Red, Vianočné červená a čierna môžu ovplyvniť vo väčšom množstve chuť farbené hmoty. Pre veľké plochy červenej na torte je vhodné použiť farbu Červenú bez chuti (Red No-taste). Ak chcete farbiť do čierna, odporúčame použiť ako základ tmavú poťahovacie hmotu (napr. Čokoládovú), čím bude treba k dokonalému prefarbenie len menšie množstvo čierneho farbiva.

Pre menšie množstvo je samozrejme možné zvoliť priamo niektorú z plne prefarbených poťahovacích cukrových hmôt.

Parametre produktu Gélové farby Wilton Black (Čierna) - Wilton

  • Názov: Gélové farby Wilton Black (Čierna) - Wilton
  • EAN: 0070896058119
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 5.32 EUR
  • Farba: Černá
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Gélové farby Wilton Black (Čierna) - Wilton

Gélové farby Wilton Black (Čierna) - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky