Gélové farby Wilton Pink (Svetlo ružová) - Wilton

Gélové farby Wilton Pink (Svetlo ružová) - Wilton

4.4 EUR

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Gélové farby Wilton Pink (Svetlo ružová) - Wilton s preslávenou značkou Wilton - tento tovar si môžete nechať dodať v neopakovateľnej akcii za 4.39 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Značka: 
SKU: 0070896058072
Do obchodu

Popis

Wilton

V akcii je len tu Gélové farby Wilton Pink (Svetlo ružová) - Wilton s osvedčenou značkou Wilton - tento produkt posielame vo zľavové akciu za 4.39 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Gelová farba svetlo ružová na obarvování poťahovacích a modelovacích hmôt ..

Ružovú gélovou farbou môžete zafarbovať marcipán, smartflex, gúm-pastu a ďalšie poťahovacie a modelovacej hmoty. Pre získanie väčšej hutnosti a pružnosti hmoty určené pre tvarovanie, je vhodné pridať prášok Tylo. Farbu môžete zmiešať s malým množstvom alkoholu a ďalej ju používať pre potieranie plôch na modelovacích a poťahovacích hmotách pomocou štetca. Pre zosvetlenie pridajte bielobu. Ružová farba je veľmi romantická, preto vynikne na dekoráciách dievčenských a zamilovaných slávnostných tort. Môžete ju použiť na kvety, srdiečka, mašličky, korálky, čipky, ornamenty a ďalšie konkrétne či abstraktné tvary. Touto farbou môžete dokresľovať ušká zvieratiek, farbiť prasiatka i ďalšie povrchy a detaily na 3D aj vypichovaných tvaroch. Farbu možno pridať aj do krémov a piškót. V tomto prípade môžete tortu vylepšiť príchuťou ovocia, ktoré farba pripomína - maliny, jahody, čerešne. Farbou tiež môžete farbiť makrónky.

Farby Wilton sú balené v miske s objemom 28,35 gramov

Parametre produktu Gélové farby Wilton Pink (Svetlo ružová) - Wilton

  • Názov: Gélové farby Wilton Pink (Svetlo ružová) - Wilton
  • EAN: 0070896058072
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 4.39 EUR
  • Farba: Růžová
  • Výrobce deklaruje: E171 Free
Pozrite si všetky produkty značky
Gélové farby Wilton Pink (Svetlo ružová) - Wilton

Gélové farby Wilton Pink (Svetlo ružová) - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky