Gélové farby Wilton Pink (Svetlo ružová) - Wilton

Gélové farby Wilton Pink (Svetlo ružová) - Wilton

4.22 EUR

Radosť prinášajúci Gélové farby Wilton Pink (Svetlo ružová) - Wilton od známej značky Wilton - tento artikel čaká na vás za výhodnú cenu 4.22 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Značka: 
SKU: 0070896058072
Do obchodu

Popis

Wilton

Exkluzívny Gélové farby Wilton Pink (Svetlo ružová) - Wilton od top značky Wilton - tento produkt kúpite za vynikajúcu cenu 4.22 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Želáme vám príjemné nakupovanie..

Gelová farba svetlo ružová na obarvování poťahovacích a modelovacích hmôt ..

Ružovú gélovou farbou môžete zafarbovať marcipán, smartflex, gúm-pastu a ďalšie poťahovacie a modelovacej hmoty. Pre získanie väčšej hutnosti a pružnosti hmoty určené pre tvarovanie, je vhodné pridať prášok Tylo. Farbu môžete zmiešať s malým množstvom alkoholu a ďalej ju používať pre potieranie plôch na modelovacích a poťahovacích hmotách pomocou štetca. Pre zosvetlenie pridajte bielobu. Ružová farba je veľmi romantická, preto vynikne na dekoráciách dievčenských a zamilovaných slávnostných tort. Môžete ju použiť na kvety, srdiečka, mašličky, korálky, čipky, ornamenty a ďalšie konkrétne či abstraktné tvary. Touto farbou môžete dokresľovať ušká zvieratiek, farbiť prasiatka i ďalšie povrchy a detaily na 3D aj vypichovaných tvaroch. Farbu možno pridať aj do krémov a piškót. V tomto prípade môžete tortu vylepšiť príchuťou ovocia, ktoré farba pripomína - maliny, jahody, čerešne. Farbou tiež môžete farbiť makrónky.

Farby Wilton sú balené v miske s objemom 28,35 gramov

Parametre produktu Gélové farby Wilton Pink (Svetlo ružová) - Wilton

  • Názov: Gélové farby Wilton Pink (Svetlo ružová) - Wilton
  • EAN: 0070896058072
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 4.22 EUR
  • Farba: Růžová
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Gélové farby Wilton Pink (Svetlo ružová) - Wilton

Gélové farby Wilton Pink (Svetlo ružová) - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky