Girlanda Paw Patrol / Tlapková patrola 2

Girlanda Paw Patrol / Tlapková patrola 2,3 m - GoDan

1.89 EUR

V akcii je Girlanda Paw Patrol / Tlapková patrola 2,3 m - GoDan od obľúbenej spoločnosti GoDan - tento tovar si môžete zaobstarať za výhodnú cenu 1.89 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 5201184894439
Do obchodu

Popis

GoDan

Veľmi žiadaný produkt, Girlanda Paw Patrol / Tlapková patrola 2,3 m - GoDan od obľúbeného výrobcu GoDan - tento hit ľahko nájdete v neopakovateľnej akcii za 1.89 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Girlanda Paw Patrol / Tlapková patrola 2,3 m Ideální výzdoba na dětskou párty s motivem z oblíbeného seriálu Tlapková patrola. Stačí zavěsit oba konce girlandy do určitého prostoru a každému příchozímu je jasné, že oslava je právě zde. Délka girlandy je 2,3 m. Vlaječka je dlouhá 26 cm.

Parametre produktu Girlanda Paw Patrol / Tlapková patrola 2,3 m - GoDan

  • Názov: Girlanda Paw Patrol / Tlapková patrola 2,3 m - GoDan
  • EAN: 5201184894439
  • Výrobca: GoDan
  • Cena: 1.89 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Girlanda Paw Patrol / Tlapková patrola 2

Girlanda Paw Patrol / Tlapková patrola 2,3 m - GoDan

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky