Glycerin (Glycerol) 35g - PME

Glycerin (Glycerol) 35g - PME

3.84 EUR

Váš obľúbený tovar, Glycerin (Glycerol) 35g - PME kvalitné značky PME - tento artikel objednávajte pri likvidácii skladu za neprekonateľných 3.84 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 5060281182555
Do obchodu

Popis

PME

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Glycerin (Glycerol) 35g - PME značky PME - tento hit získate výhodne za 3.84 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Glycerin (ředidlo barev a hmot) 35 g/lahvička

Glycerín - riedidlo, zahusťovadlo a zmäkčovadlo sa používa predovšetkým na riedenie potravinárskych farieb a opätovné získanie správnej konzistencie u vyschnutých dekoračných hmôt a ako zmäkčovadlo želé a iných cukroviniek.

Názov Glycerín je odvodený od dvoch význačných vlastností glycerolu, a to jeho sladkej chuti a značnej viskozity. Základom je grécke slovo glykys, česky sladký a latinské slovo cera, tj. Vosk.

Skladujte v suchu a chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Parametre produktu Glycerin (Glycerol) 35g - PME

  • Názov: Glycerin (Glycerol) 35g - PME
  • EAN: 5060281182555
  • Výrobca: PME
  • Cena: 3.84 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Glycerin (Glycerol) 35g - PME

Glycerin (Glycerol) 35g - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky