Glycerol - glycerín čistý bezvodý 99.5% - 6 kg -

Glycerol - glycerín čistý bezvodý 99.5% - 6 kg -

58.84 EUR

Exkluzívny Glycerol - glycerín čistý bezvodý 99.5% - 6 kg - od obľúbenej značky - tento hit ľahko nájdete v hustej akciu za 55.85 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Ponuka pre vás: Glycerol - glycerín čistý bezvodý 99.5% - 6 kg - s osvedčenou značkou - tento hit môžete zohnať s výnimočnou zľavou za 54.2 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Glycerín (riedidlo farieb a hmôt) 6 kg v plastovej nádobe.

Názov Glycerín je odvodený od dvoch význačných vlastností glycerolu, a to jeho sladkej chuti a značnej viskozity. Základom je grécke slovo glykys, česky sladký a latinské slovo cera, tj. vosk.

Skladujte v suchu a chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Foto ilustračné, balenia sa môže líšiť podľa aktuálnej skladovej dostupnosti.

Balenie: 6 kg

Čistý, bezvodý Glycerol, alebo tiež Glycerín, je hygroskopická, bezfarebná, transparentná, veľmi hustá kvapalina, bez výraznejšej vône, ale zato s mierne sladkou chuťou. Je dôležitou organickou zlúčeninou a je súčasťou predovšetkým rastlinných tukov. V súčasnej dobe vzniká najväčšie množstvo glycerolu, ako vedľajší produkt pri priemyselnom spracovaní (reesterifikáciou) repkového oleja.

Merná hmotnosť, tzn. hmotnosť 1 litra, je cca 1,20 kg.

Využitie čistého, bezvodného glycerolu: V kozmetických výrobkoch ako prísada v hydratačných krémoch a mydlách, zvlhčovadlo v zubných pastách, pri výrobe plastických hmôt ako zmäkčovadlo, vo výrobe liečiv, rôznych pást, farbív, v náplniach do elektronických cigariet, aj.

V potravinárskom priemysle sa používa ako prísada pre úpravu nápojov a menej kvalitných vín, ako sladidlo napr. v šľahačkách, ako zmäkčovadlo v želé, žuvačkách a iných cukrovinkách, atď. Ako súčasť potravín má označenie E 422.

Výroba dezinfekčného roztoku s peroxidom:

Príprava surovín na 1 liter roztoku:

830 ml alkoholu 86 - 96% alebo 750 ml izopropyl alkoholu.

42 ml 3% peroxidu vodíka (nie je ale u virózy nutný, pôsobí len na baktérie).

18 ml 99,5% glycerínu (glycerolu) - môže sa ním ešte navyše nahradiť 42 ml peroxidu, zjemní účinok roztoku a zvýši hydratáciu pokožky.

110 ml vody u alkoholu alebo 192 ml u izopropyl alkoholu.

Dobre premiešať alebo pretrepať v

Parametre produktu Glycerol - glycerín čistý bezvodý 99.5% - 6 kg -

  • Názov: Glycerol - glycerín čistý bezvodý 99.5% - 6 kg -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 54.2 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Glycerol - glycerín čistý bezvodý 99.5% - 6 kg -

Glycerol - glycerín čistý bezvodý 99.5% - 6 kg -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky