Guličky biele čoko korpus na pralinky Truffle White 20 ks -

Guličky biele čoko korpus na pralinky Truffle White 20 ks -

3.45 EUR

Hit poslednej doby, Guličky biele čoko korpus na pralinky Truffle White 20 ks - s preslávenou značkou - tento tovar zakúpite v hustej akciu za 3.34 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Trendy Guličky biele čoko korpus na pralinky Truffle White 20 ks - od obľúbeného výrobcu - tento hit ľahko nájdete za jedinečnú cenu 3.13 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Guličky biele čoko korpus na pralinky, ktoré rýchlo naplníte podľa chuti.

Kto by nepoznal belgickú čokoládu! A kto miluje čokoládové pralinky, tak určite uvíta rozšírenie sortimentu nielen vianočného pečiva. Tu ponúkame guľôčky z kvalitnej belgickej čokolády, ktoré sú určené na plnenie. Otvorom naplníme čokoládu rôznymi náplňami - kto miluje ovocné, môže použiť z ponuky hotových ovocných náplní alebo kandizovaných čerešní v náleve, kto dáva prednosť čokoládam, môže si vybrať zo sekcie náplne do praliniek, a to od pistáciovej, čokoládovej s oblátkou alebo orieškovej, kokosovej a pod.

Po naplnení guľôčku "zavíčkujeme" identickou čokoládou a necháme schladiť. Nároční zákazníci môžu viečko ešte ozdobiť alebo merhovaním (mriežkovaním) potiahnuť celú guličku. Priemer guličky je 2,5 m. Balené v krabičke á 20 ks

Parametre produktu Guličky biele čoko korpus na pralinky Truffle White 20 ks -

  • Názov: Guličky biele čoko korpus na pralinky Truffle White 20 ks -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 3.13 EUR
  • Energetická hodnota: 560 kcal
  • Tuky: 38 g
Pozrite si všetky produkty značky
Guličky biele čoko korpus na pralinky Truffle White 20 ks -

Guličky biele čoko korpus na pralinky Truffle White 20 ks -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky