Gum pasta biela - hotová hmota na modelovanie kvetov a jemných tvarov 1 kg - FunCakes

Gum pasta biela - hotová hmota na modelovanie kvetov a jemných tvarov 1 kg - FunCakes

10.54 EUR

Unikátny Gum pasta biela - hotová hmota na modelovanie kvetov a jemných tvarov 1 kg - FunCakes od spoločnosti FunCakes - tento produkt dodávame takmer zadarmo za 10.54 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Značka: 
SKU: 8718531935419
Do obchodu

Popis

FunCakes

Trhom osvedčený produkt, Gum pasta biela - hotová hmota na modelovanie kvetov a jemných tvarov 1 kg - FunCakes od výrobcu FunCakes - tento hit zoženiete za mimoriadne nízku cenu 10.54 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Neplaťte inde viac než musíte..

Vyrobte krásne kvety, listy a jemné dekorácie s gum pastou od FunCakes Gum Paste.

Gumpasta od FunCakes je rýchlo schnúca modelovacia hmota, ktorú možno použiť na jemné dekorácie a tvary, na výrobu kvetov, listov a drobných dekorácií. Táto gum pasta je snehovo biela, vďaka čomu je skvelá pre výrobu kvetín na svadobné torty, bez toho aby sa pridávalo ďalšie farbivo. Pretože túto gumovú pastu môžete vyvinúť tak tenkú, je ideálna aj na výrobu jemných listov, volánov a ďalších. Hmotu možno farbiť gélovkami, tekutými aj prachovými farbami.

"FunCakes Gum Paste má krásnu hodvábnu a elastickú štruktúru a dobré pevnostné vlastnosti. To umožňuje vyrábať jemné okvetné lístky váľaním pasty extrémne natenko," hovorí o tejto hmote Juhom Kim, kreatívna riaditeľka Bloom Artisan Cakes.

Príprava: Miešajte dobre, kým pasta nie je mäkká, hladká, poddajná a bez trhlín. Vytvorte akúkoľvek farbu pridaním potravinárskeho farbiva. Gum pasta je pripravená na použitie.

Skladovanie: Nepoužitá gum pasta musí byť rýchlo znovu uzatvorená a použitý produkt musí byť skladovaný samostatne. Skladovať pri izbovej teplote, nie na priamom svetle.

Obsah 1000 g

Parametre produktu Gum pasta biela - hotová hmota na modelovanie kvetov a jemných tvarov 1 kg - FunCakes

  • Názov: Gum pasta biela - hotová hmota na modelovanie kvetov a jemných tvarov 1 kg - FunCakes
  • EAN: 8718531935419
  • Výrobca: FunCakes
  • Cena: 10.54 EUR
  • Tuky: 4.7 g
  • - z toho nasýtené mastné kyseliny: 3.2 g
Pozrite si všetky produkty značky
Gum pasta biela - hotová hmota na modelovanie kvetov a jemných tvarov 1 kg - FunCakes

Gum pasta biela - hotová hmota na modelovanie kvetov a jemných tvarov 1 kg - FunCakes

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky