Gum pasta biela - hotová hmota na modelovanie kvetov a jemných tvarov 250 g - FunCakes

Gum pasta biela - hotová hmota na modelovanie kvetov a jemných tvarov 250 g - FunCakes

3.86 EUR

Trendy Gum pasta biela - hotová hmota na modelovanie kvetov a jemných tvarov 250 g - FunCakes čo nám dodáva FunCakes - tento tovar si môžete nechať poslať v hustej akciu za 3.86 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 8720143515330
Do obchodu

Popis

FunCakes

Jedinečná ponuka, Gum pasta biela - hotová hmota na modelovanie kvetov a jemných tvarov 250 g - FunCakes s preslávenou značkou FunCakes - tento hit môžete zaobstarať s úžasnou cenovkou 3.86 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Neplaťte inde viac než musíte..

Gum pasta je biela pružná profesionálna cukrárska hmota na modelovanie kvetov a jemných tvarov.

Gumpasta od FunCakes je rýchlo schnúca modelovacia hmota, ktorú možno použiť na jemné dekorácie a tvary, na výrobu kvetov, listov a drobných dekorácií. Táto gum pasta je snehovo biela, vďaka čomu je skvelá pre výrobu kvetín na svadobné torty, bez toho aby sa pridávalo ďalšie farbivo. Pretože túto gumovú pastu môžete vyvinúť tak tenkú, je ideálna aj na výrobu jemných listov, volánov a ďalších. Hmotu možno farbiť gélovkami, tekutými aj prachovými farbami.

"FunCakes Gum Paste má krásnu hodvábnu a elastickú štruktúru a dobré pevnostné vlastnosti. To umožňuje vyrábať jemné okvetné lístky vaľkaním pasty extrémne natenko," hovorí o tejto hmote Juhom Kim, kreatívna riaditeľka Bloom Artisan Cakes.

Príprava: Miešajte dobre, kým pasta nie je mäkká, hladká, poddajná a bez trhlín. Vytvorte akúkoľvek farbu pridaním potravinárskeho farbiva. Gum pasta je pripravená na použitie.

Skladovanie: Nepoužitá gum pasta musí byť rýchlo znovu uzatvorená a použitý produkt musí byť skladovaný samostatne. Skladovať pri izbovej teplote, nie na priamom svetle.

Obsah 250 gramov

Parametre produktu Gum pasta biela - hotová hmota na modelovanie kvetov a jemných tvarov 250 g - FunCakes

  • Názov: Gum pasta biela - hotová hmota na modelovanie kvetov a jemných tvarov 250 g - FunCakes
  • EAN: 8720143515330
  • Výrobca: FunCakes
  • Cena: 3.86 EUR
  • Tuky: 4.7 g
  • - z toho nasýtené mastné kyseliny: 3.2 g
Pozrite si všetky produkty značky
Gum pasta biela - hotová hmota na modelovanie kvetov a jemných tvarov 250 g - FunCakes

Gum pasta biela - hotová hmota na modelovanie kvetov a jemných tvarov 250 g - FunCakes

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky