Gum pasta biela - hotová hmota na modelovanie kvetov a jemných tvarov 250 g - FunCakes

Gum pasta biela - hotová hmota na modelovanie kvetov a jemných tvarov 250 g - FunCakes

3.83 EUR

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Gum pasta biela - hotová hmota na modelovanie kvetov a jemných tvarov 250 g - FunCakes značky FunCakes - tento hit zaobstaráte za mimoriadne nízku cenu 3.71 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Značka: 
SKU: 8718531934504
Do obchodu

Popis

FunCakes

Vynikajúci Gum pasta biela - hotová hmota na modelovanie kvetov a jemných tvarov 250 g - FunCakes kvalitné značky FunCakes - tento produkt doručujeme v časovej obmedzenej zľave za 3.6 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Gum pasta je biela pružná profesionálna cukrárska hmota na modelovanie kvetov a jemných tvarov.

Gumpasta od FunCakes je rýchlo schnúca modelovacia hmota, ktorú možno použiť na jemné dekorácie a tvary, na výrobu kvetov, listov a drobných dekorácií. Táto gum pasta je snehovo biela, vďaka čomu je skvelá pre výrobu kvetín na svadobné torty, bez toho aby sa pridávalo ďalšie farbivo. Pretože túto gumovú pastu môžete vyvinúť tak tenkú, je ideálna aj na výrobu jemných listov, volánov a ďalších. Hmotu možno farbiť gélovkami, tekutými aj prachovými farbami.

"FunCakes Gum Paste má krásnu hodvábnu a elastickú štruktúru a dobré pevnostné vlastnosti. To umožňuje vyrábať jemné okvetné lístky vaľkaním pasty extrémne natenko," hovorí o tejto hmote Juhom Kim, kreatívna riaditeľka Bloom Artisan Cakes.

Príprava: Miešajte dobre, kým pasta nie je mäkká, hladká, poddajná a bez trhlín. Vytvorte akúkoľvek farbu pridaním potravinárskeho farbiva. Gum pasta je pripravená na použitie.

Skladovanie: Nepoužitá gum pasta musí byť rýchlo znovu uzatvorená a použitý produkt musí byť skladovaný samostatne. Skladovať pri izbovej teplote, nie na priamom svetle.

Obsah 250 gramov

Parametre produktu Gum pasta biela - hotová hmota na modelovanie kvetov a jemných tvarov 250 g - FunCakes

  • Názov: Gum pasta biela - hotová hmota na modelovanie kvetov a jemných tvarov 250 g - FunCakes
  • EAN: 8718531934504
  • Výrobca: FunCakes
  • Cena: 3.6 EUR
  • Energetická hodnota: 394 kcal
  • Tuky: 4,7 g
Pozrite si všetky produkty značky
Gum pasta biela - hotová hmota na modelovanie kvetov a jemných tvarov 250 g - FunCakes

Gum pasta biela - hotová hmota na modelovanie kvetov a jemných tvarov 250 g - FunCakes

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky