Guma tragant (Gum Tragacanth) 25 g - Rainbow Dust

Guma tragant (Gum Tragacanth) 25 g - Rainbow Dust

7.46 EUR

No tak toto je gól: Guma tragant (Gum Tragacanth) 25 g - Rainbow Dust od kvalitnej značky Rainbow Dust - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v akcii za 7.46 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 5060475075014
Do obchodu

Popis

Rainbow Dust

Radosť prinášajúci Guma tragant (Gum Tragacanth) 25 g - Rainbow Dust kvalitné značky Rainbow Dust - tento hit môžete zaobstarať za výhodnú cenu 7.46 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Tragant guma (Gum Tragacanth) - zahusťovadlo, stabilizátor a emulgátor pre modelovacie hmoty. 25 g

Prírodné zahusťovadlo sa používa ako prímes do hmôt, ktoré môžu byť určené predovšetkým na poťahovanie tort. Vďaka tejto gume sa hmota spevní a môžete tak vyvaľkať tenší plát. Tenko vyvaľkanú hmotu využijete aj na tvarovanie tenších okvetných lístkov, plátkov a ďalších krehkých ozdôb.

Sypký prášok jednoducho zapracujete do hmoty. Prípravok je bez chuti a arómy. Biely prášok je z prírodnej gumy, bez zápachu a bez príchuti. Jedná sa o jeden z najstarších prírodných emulgátorov.
Parametre produktu Guma tragant (Gum Tragacanth) 25 g - Rainbow Dust

  • Názov: Guma tragant (Gum Tragacanth) 25 g - Rainbow Dust
  • EAN: 5060475075014
  • Výrobca: Rainbow Dust
  • Cena: 7.46 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Guma tragant (Gum Tragacanth) 25 g - Rainbow Dust

Guma tragant (Gum Tragacanth) 25 g - Rainbow Dust

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky