Háček na dveře drát 5 KITCH - ORION

Háček na dveře drát 5 KITCH - ORION

3.87 EUR

No tak toto je gól: Háček na dveře drát 5 KITCH - ORION od kvalitného výrobcu ORION - tento tovar si môžete zaobstarať za výhodnú cenu 3.88 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Značka: 
SKU: 8592381102333
Do obchodu

Popis

ORION

Ponuka pre vás: Háček na dveře drát 5 KITCH - ORION čo odoberáme od výrobcu ORION - tento produkt máte na dosah ruky za perfektnú cenu 3.88 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Háček na dveře využijete v kuchyni, v koupelně, v šatně a kdekoli jinde v domácnosti, v práci,... Nemusíte vrtat do zdi, stačí zavěsit na dveře nebo dvířka skříně. Materiál: drát s povrchovou úpravou. 5 háčků. Rozměry: šířka 25 cm, v. 9 cm, na max. tl. dveří 2 cm. Háček na dveře využijete v kuchyni, v koupelně, v šatně a kdekoli jinde v domácnosti, v práci,... Nemusíte vrtat do zdi, stačí zavěsit na dveře nebo dvířka skříně. Materiál: drát s povrchovou úpravou. 5 háčků. Rozměry: šířka 25 cm, v. 9 cm, na max. tl. dveří 2 cm.

Parametre produktu Háček na dveře drát 5 KITCH - ORION

  • Názov: Háček na dveře drát 5 KITCH - ORION
  • EAN: 8592381102333
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 3.88 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Háček na dveře drát 5 KITCH - ORION

Háček na dveře drát 5 KITCH - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky