HELIUM do balónov - jedn. NÁDOBA 0,15 m3 + stuha - KINGOFBAL

29.97 EUR

Dnes sme vybrali: HELIUM do balónov - jedn. NÁDOBA 0,15 m3 + stuha - KINGOFBAL s akostnou značkou KINGOFBAL - tento produkt doručujeme vo zľavové akciu za 29.71 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 5903641178334
Do obchodu

Popis

KINGOFBAL

V akcii je práve teraz HELIUM do balónov - jedn. NÁDOBA 0,15 m3 + stuha - KINGOFBAL s pečaťou kvality KINGOFBAL - tento artikel pořizujte s neuveriteľnou zľavou za 29.71 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

HÉLIUM do balónovy KING OF BALLOONS je jednorazová tlaková nádoba s vodným objemom 7 l a obsahuje až 150 l stlačeného hélia. Hélium KING OF BALLONS obsahuje 99% čistého hélia a klbko stuhy. 

HÉLIUM do balónovy KING OF BALLOONS. Jednorazová tlaková nádoba s vodným objemom 7 l obsahuje 150 l stlačeného hélia. Hélium KING OF BALLONS obsahuje 99% čistého hélia. Súčasťou balenia je klbko stuhy. Balóny nie sú súčasťou balenia.

Hmotnosť fľaše je 1,95 kg, výška 360 mm.

Héliom z tejto fľaše nafúknete až 20 ks latexových balónikov  s priemerom 23 cm. Héliom môžete nafúknuť latexové balóniky, ktoré Vám vydržia lietať cca 5 hodín alebo si môžete nafúknuť fóliové balóniky. Takto naplnený balónik vydrží lietať cca 7-10 dní a dá sa opakovane plniť. Pomocou hélia KING OF BALLOONS si vytvoríte prekrásne balónové dekorácie. Plnenie balónikov héliom KING OF BALLOONS je tak jednoduché a zvládne ho hravo každý, postupujte podľa inštruktážneho videa.

HÉLIUM do balónikov používajú ľudia aj na inhaláciu, kde dochádza k zmene hlasu a všetci priatelia bez ohľadu na vek sa na tom dobre zabavia. Výrobcovia hélia však inhalovanie hélia neodporúčajú.

Nádoba KING OF BALLOONS je uzatvárateľná. Obsah nádoby môže byť skladovaný najmenej po dobu 6 mesiacov, pokiaľ je ventil nádoby plne uzavretý.

Parametre produktu HELIUM do balónov - jedn. NÁDOBA 0,15 m3 + stuha - KINGOFBAL

  • Názov: HELIUM do balónov - jedn. NÁDOBA 0,15 m3 + stuha - KINGOFBAL
  • EAN: 5903641178334
  • Výrobca: KINGOFBAL
  • Cena: 29.71 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

HELIUM do balónov - jedn. NÁDOBA 0,15 m3 + stuha - KINGOFBAL

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky