Hélium do balónov jednorazová nádoba 250 l (cca 30 balónov) - FOLATHEL

Hélium do balónov jednorazová nádoba 250 l (cca 30 balónov) - FOLATHEL

34.82 EUR

No a toto chcete: Hélium do balónov jednorazová nádoba 250 l (cca 30 balónov) - FOLATHEL značky FOLATHEL - tento produkt máte na dosah ruky s výnimočnou zľavou za 27.96 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 8714572252027
Do obchodu

Popis

FOLATHEL

V zľave je Hélium do balónov jednorazová nádoba 250 l (cca 30 balónov) - FOLATHEL pochádzajúce od značky FOLATHEL - tento artikel je v túto chvíľu v hustej akciu za 27.14 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Hélium do balónov jednorazová nádoba 250 l (cca 30 balónov)

HELIUM DO balónikom BALOONGAZ - jednorazová tlaková nádoba s vodným objemom 7 l. Obsahuje 250 l stlačeného hélia. Hmotnosť fľaše je 1,95 kg, výška 360 mm. Hélium BALOONGAZ obsahuje 99% čistého hélia. Týmto obsahom plynu nafúknete 30 latexových balónikov o priemere 23 cm. Balóniky nie sú súčasťou balenia, ale ľahko si môžete vybrať krásne nafukovacie balóny v našom eshope.

Hélium je dnes už neodmysliteľnou súčasťou každej lepšej oslavy alebo party. Héliom vo fľaši si môžete ľahko a jednoducho nafúknuť gumové balóny z latexu, ktoré vám vydržia lietať asi 5 hod, alebo môžete nafúknuť obľúbené fóliové balóniky a budete tak mať nezabudnuteľné dekorácie nielen počas párty, ale aj po nej. Takto naplnený fóliový balón vydrží lietať aj niekoľko dní a dá sa opakovane plniť. Pokiaľ chcete predĺžiť životnosť balónov, môžete pridať špeciálny gél na predĺženie lietania balónikov.

Hélium používajú ľudia, keď chcú pobaviť okolie i seba zmenou hlasu. V héliu si totiž zvuk šíri 3x rýchlejšie ako je bežné, hlas sa tak výrazne zmení. Do doby, než hélium vyprchá...

Praktická uzatvárateľná tlaková fľaša s héliom je na jednorazové použitie, ovládanie je jednoduché a zvládne ho hravo každý! Obsah nádoby môže byť skladovaný minimálne po dobu 6 mesiacov, pokiaľ je ventil nádoby plne uzavretý.

SPÔSOB DOPRAVY LEN GLS, alebo osobný odber u nás v sklade.

 

Parametre produktu Hélium do balónov jednorazová nádoba 250 l (cca 30 balónov) - FOLATHEL

  • Názov: Hélium do balónov jednorazová nádoba 250 l (cca 30 balónov) - FOLATHEL
  • EAN: 8714572252027
  • Výrobca: FOLATHEL
  • Cena: 27.14 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Hélium do balónov jednorazová nádoba 250 l (cca 30 balónov) - FOLATHEL

Hélium do balónov jednorazová nádoba 250 l (cca 30 balónov) - FOLATHEL

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky