Hélium na plnenie balónov + balóny na oslavu narodenia dievčatka - 250 l - BALLONPUB

Hélium na plnenie balónov + balóny na oslavu narodenia dievčatka - 250 l - BALLONPUB

63.29 EUR

Prvotriedný Hélium na plnenie balónov + balóny na oslavu narodenia dievčatka - 250 l - BALLONPUB od spoločnosti BALLONPUB - tento produkt kúpite extra výhodne za 63.22 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Značka: 
SKU: 8595596319923
Do obchodu

Popis

BALLONPUB

Najpredávanejšie Hélium na plnenie balónov + balóny na oslavu narodenia dievčatka - 250 l - BALLONPUB od obľúbenej značky BALLONPUB - tento hit môžete zaobstarať extra lacno za 63.22 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Sada balónov a hélia na oslavu narodenia dievčatka.

Sada obsahuje:

 • 1 ks jednorázová fľaša hélia (tlaková fľaša s vodným objemom 13,4 l obsahuje 250 l stlačeného hélia) - týmto obsahom plynu nafúkate  30 latexových balónov s priemerom 23 cm
 • 1 ks fóliový balón s priemerom 57 cm
 • 2 ks fóliových balónov s priemerom 80 cm
 • 1 ks fóliový balón s priemerom 77 cm
 • 1 ks fóliový balón s priemerom 52 cm
 • 5 ks latexových balónov s priemerom 30 cm

Hélium je dnes už neodmysliteľnou súčasťou každej lepšej oslavy alebo party. Héliom vo fľaši si môžete ľahko a jednoducho nafúknuť gumové balóny z latexu, ktoré vám vydržia lietať asi 5 hod, alebo môžete nafúknuť obľúbené fóliové balóniky a budete tak mať nezabudnuteľné dekorácie nielen počas párty, ale aj po nej. Takto naplnený fóliový balón vydrží lietať aj niekoľko dní a dá sa opakovane plniť. Pokiaľ chcete predĺžiť životnosť balónov, môžete pridať špeciálny gél na predĺženie lietania balónikov.

Hélium používajú ľudia, keď chcú pobaviť okolie i seba zmenou hlasu. V héliu si totiž zvuk šíri 3x rýchlejšie ako je bežné, hlas sa tak výrazne zmení. Do doby, než hélium vyprchá...

Praktická uzatvárateľná tlaková fľaša s héliom je na jednorazové použitie, ovládanie je jednoduché a zvládne ho hravo každý! Obsah nádoby môže byť skladovaný minimálne po dobu 6 mesiacov, pokiaľ je ventil nádoby plne uzavretý.

SPÔSOB DOPRAVY len kuriérom alebo osobný odber u nás v sklade.

 

 

Parametre produktu Hélium na plnenie balónov + balóny na oslavu narodenia dievčatka - 250 l - BALLONPUB

 • Názov: Hélium na plnenie balónov + balóny na oslavu narodenia dievčatka - 250 l - BALLONPUB
 • EAN: 8595596319923
 • Výrobca: BALLONPUB
 • Cena: 63.22 EUR
 • :
 • :
Pozrite si všetky produkty značky
Hélium na plnenie balónov + balóny na oslavu narodenia dievčatka - 250 l - BALLONPUB

Hélium na plnenie balónov + balóny na oslavu narodenia dievčatka - 250 l - BALLONPUB

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky