Hladítko na fondán (žehlička) Wilton 14

Hladítko na fondán (žehlička) Wilton 14,5x8,1 cm - Wilton

7.19 EUR

Obľúbený produkt Hladítko na fondán (žehlička) Wilton 14,5x8,1 cm - Wilton od top značky Wilton - tento artikel čaká na vás v jedinečnej akcii za 7.35 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Neplaťte inde viac než musíte..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Wilton

V akcii je práve teraz Hladítko na fondán (žehlička) Wilton 14,5x8,1 cm - Wilton od obľúbenej značky Wilton - tento produkt kúpite v sezónne zľave za 7.13 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Neplaťte inde viac než musíte..

Hladidlo - žehličku na modelovacie hmoty ocení každý cukrár, ktorý poťahuje korpusy modelovacou hmotou. Žiadne vrásky na marcipáne, žiadne vrásky na tvári cukrára!

Hladidlo - žehličku na modelovacie hmoty ocení každý, kto poťahuje korpusy akoukoľvek modelovacou hmotou. Hladidlo slúži na dotesnenie hmoty na podklad, na vyrovnanie nerovností a dohladenie povrchu. Údržba oplachom vo vode.

Materiál - plast

Parametre produktu Hladítko na fondán (žehlička) Wilton 14,5x8,1 cm - Wilton

  • Názov: Hladítko na fondán (žehlička) Wilton 14,5x8,1 cm - Wilton
  • EAN:
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 7.13 EUR
  • Netto váha: 50 g
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Hladítko na fondán (žehlička) Wilton 14

Hladítko na fondán (žehlička) Wilton 14,5x8,1 cm - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky