Hladítko na fondán (žehlička) Wilton 14

Hladítko na fondán (žehlička) Wilton 14,5x8,1 cm - Wilton

7.76 EUR

Hit poslednej doby, Hladítko na fondán (žehlička) Wilton 14,5x8,1 cm - Wilton značky Wilton - tento tovar si môžete kúpiť s neuveriteľnou zľavou za 7.76 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Wilton

Akostný Hladítko na fondán (žehlička) Wilton 14,5x8,1 cm - Wilton s pečaťou kvality Wilton - tento artikel pořizujte vo zľavové akciu za 7.76 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Hladidlo - žehličku na modelovacie hmoty ocení každý cukrár, ktorý poťahuje korpusy modelovacou hmotou. Žiadne vrásky na marcipáne, žiadne vrásky na tvári cukrára!

Hladidlo - žehličku na modelovacie hmoty ocení každý, kto poťahuje korpusy akoukoľvek modelovacou hmotou. Hladidlo slúži na dotesnenie hmoty na podklad, na vyrovnanie nerovností a dohladenie povrchu. Údržba oplachom vo vode.

Materiál - plast

Parametre produktu Hladítko na fondán (žehlička) Wilton 14,5x8,1 cm - Wilton

  • Názov: Hladítko na fondán (žehlička) Wilton 14,5x8,1 cm - Wilton
  • EAN:
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 7.76 EUR
  • Netto váha: 50 g
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Hladítko na fondán (žehlička) Wilton 14

Hladítko na fondán (žehlička) Wilton 14,5x8,1 cm - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky