Hladítko na marcipán a fondán - žehlička dvojitá - ORION

Hladítko na marcipán a fondán - žehlička dvojitá - ORION

3.44 EUR

Ponuka pre vás: Hladítko na marcipán a fondán - žehlička dvojitá - ORION originálne od labelu ORION - tento artikel musíte mať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 3.26 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Urobte si radosť..

Značka: 
SKU: 8592381118327
Do obchodu

Popis

ORION

Vynikajúci Hladítko na marcipán a fondán - žehlička dvojitá - ORION čo berieme od značky ORION - tento artikel objednávajte vo zľavové akciu za 3.16 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Žehlička na uhladenie poťahovacej hmoty, fondánu a marcipánu. Hladítko je v dvoch veľkostiach.

 
Žehličkou docielite hladký efekt obalených tort, cupcakes a ďalších zákuskov. Žehličkami prechádzajte po torte smerom zhora nadol.
 
Vďaka plochej hladkej ploche docielite ostré hrany na tortách, ale aj prípadné zaoblenie. Poťahovanie a uhladzovanie vám pôjde ľahšie, keď tortou budete pohybovať na otáčavom podnose.
 
Dve veľkosti v jednom - na väčšie plochy použijete kompletné hladidlo, na uhladzovanie malých plôch vyberiete stredovú časť a použijete Parametre produktu Hladítko na marcipán a fondán - žehlička dvojitá - ORION
  • Názov: Hladítko na marcipán a fondán - žehlička dvojitá - ORION
  • EAN: 8592381118327
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 3.16 EUR
  • Materiál: Plast
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Hladítko na marcipán a fondán - žehlička dvojitá - ORION

Hladítko na marcipán a fondán - žehlička dvojitá - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky