Hnedá prachová farba Brown - Sugarflair Colours

Hnedá prachová farba Brown - Sugarflair Colours

4.04 EUR

Toto si zamilujete: Hnedá prachová farba Brown - Sugarflair Colours obľúbenej značky Sugarflair Colours - tento artikel je tu pre vás v neopakovateľnej akcii za 4.12 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

SKU: 0702811589926
Do obchodu

Popis

Sugarflair Colours

V zľave je Hnedá prachová farba Brown - Sugarflair Colours s akostnou značkou Sugarflair Colours - tento tovar si môžete nechať poslať v akcii za 4 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Jemná čokoládovo hnedá púdrová farba pre originálny efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády.

Čokoládovo hnedú púdrovú farbu môžete použiť pre originálny efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády. Hnedá farba je vhodná pre dokresľovanie zvieratiek, tieňovanie hnedých plôch, na kreslenie stromov, kamienkov a ďalších tvarov. Ďalej môžete farbu rozriediť s trochou alkoholu a maľovať štetcom tenké i široké línie.

Objem 7ml.

Farba môže byť nanášaná štetcom za sucha, ale dá sa s ňou dobre maľovať aj po rozmiešaní v malom množstve alkoholu. Farbu možno pridávať aj priamo do hmoty - napr. do krému, poťahovacej a modelovacej hmoty. Farby môžu byť použité aj na farbenie bielej čokolády - pridávajte do rozohriatej bielej čokolády.

Parametre produktu Hnedá prachová farba Brown - Sugarflair Colours

  • Názov: Hnedá prachová farba Brown - Sugarflair Colours
  • EAN: 0702811589926
  • Výrobca: Sugarflair Colours
  • Cena: 4 EUR
  • Farba: Hnědá
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Hnedá prachová farba Brown - Sugarflair Colours

Hnedá prachová farba Brown - Sugarflair Colours

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky