Hnedá prachová farba Brown - Sugarflair Colours

Hnedá prachová farba Brown - Sugarflair Colours

4.32 EUR

Špičkový tovar, Hnedá prachová farba Brown - Sugarflair Colours čo nám dodáva Sugarflair Colours - tento hit môžete zohnať v úžasnej akcii za 4.31 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Urobte si radosť..

SKU: 0702811589926
Do obchodu

Popis

Sugarflair Colours

Nie je prečo váhať, Hnedá prachová farba Brown - Sugarflair Colours s pečaťou kvality Sugarflair Colours - tento produkt dodávame za úžasnú cenu 4.31 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Jemná čokoládovo hnedá púdrová farba pre originálny efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády.

Čokoládovo hnedú púdrovú farbu môžete použiť pre originálny efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády. Hnedá farba je vhodná pre dokresľovanie zvieratiek, tieňovanie hnedých plôch, na kreslenie stromov, kamienkov a ďalších tvarov. Ďalej môžete farbu rozriediť s trochou alkoholu a maľovať štetcom tenké i široké línie.

Objem 7ml.

Farba môže byť nanášaná štetcom za sucha, ale dá sa s ňou dobre maľovať aj po rozmiešaní v malom množstve alkoholu. Farbu možno pridávať aj priamo do hmoty - napr. do krému, poťahovacej a modelovacej hmoty. Farby môžu byť použité aj na farbenie bielej čokolády - pridávajte do rozohriatej bielej čokolády.

Parametre produktu Hnedá prachová farba Brown - Sugarflair Colours

  • Názov: Hnedá prachová farba Brown - Sugarflair Colours
  • EAN: 0702811589926
  • Výrobca: Sugarflair Colours
  • Cena: 4.31 EUR
  • Farba: Hnědá
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Hnedá prachová farba Brown - Sugarflair Colours

Hnedá prachová farba Brown - Sugarflair Colours

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky