Holandský marcipán 1:3 - 2

Holandský marcipán 1:3 - 2,5 kg - Zeelandia

23.2 EUR

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Holandský marcipán 1:3 - 2,5 kg - Zeelandia kvalitné značky Zeelandia - tento produkt máte na dosah ruky pri práve prebiehajúcej akcii za 22 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Urobte si radosť..

Značka: 
SKU: 5709521018109
Do obchodu

Popis

Zeelandia

Vynikajúci Holandský marcipán 1:3 - 2,5 kg - Zeelandia od Zeelandia - tento artikel sa na vás teší za jedinečnú cenu 21.35 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Holandský marcipán v praktickém 2,5 kg balení určený pro modelování, potahování nebo dekoraci cukrářských výrobků za studena. Mandle v poměru 25%. Jedná se o světlejší i pevnější marcipán vhodný na potahování i modelování. Další zpevnění docílíte zapracováním dalšího jemného moučkového cukru.

Mandľový marcipán je určený na poťahovanie tort a modelovanie tvarov a postavičiek, na vypichovanie tvarov a ďalšie tvarovanie. Marcipánovú hmotu môžete zafarbovať všetkými druhmi potravinárskych farieb. Marcipán môžete zosvetľovať belobou. Marcipán môžete použiť aj pri pečení. Môžete ho nastrúhať a ochutiť ním cestá. Ďalej z neho môžete vytvoriť marcipánovú strúhanku, keď k 70 g marcipánu primiešate 15 g masla a 50 g hrubej múky. Ďalej môžete marcipán použiť do ovocných knedlí. Miesto kôstky v marhuli alebo slivke vyplníte guličkou marcipánu.

Z marcipánu môžete vyrábať tiež náplň do praliniek. Marcipán nastrúhajte do hrnca, prilejte trochu smotany a rozpustite. Pred ťahaním alebo modelovaním hmotu dôkladne prepracujte. Na poťahovanie torty vyvaľkajte plát tenký asi 0,3 - 0,5 cm. Počas vaľkania plát podsypávajte práškovým cukrom. Pri prenášaní na tortu si pomôžte dlhou rúrkou, na ktorú plát omotáte. Na uhladzovanie tort používajte žehličky a uhladzovátka. Pre vytvorenie zaujímavých efektov by sa vám mohli hodiť rôzne kostice. Pre blyšťavé a farebné efekty na povrchu môžete použiť púdrové farby, napríklad s perleťovými efektmi alebo fixky a tekuté a gélové farby. Modelované postavičky môžete spájať jedlým lepidlom alebo domácou zmesou z bielka a práškového cukru.

Mandle v pomere 25%. Jedná sa o svetlejší a pevnejší marcipán vhodný na poťahovanie aj modelovanie. Ďalšie spevnenie docielite zapracovaním ďalšieho jemného práškového cukru.

Holandský marcipán určený na modelovanie, poťahovanie alebo dekoráciu cukrárskych výrobkov za studena. Balené po 2,5 kg.

Vyrobený z Parametre produktu Holandský marcipán 1:3 - 2,5 kg - Zeelandia

  • Názov: Holandský marcipán 1:3 - 2,5 kg - Zeelandia
  • EAN: 5709521018109
  • Výrobca: Zeelandia
  • Cena: 21.35 EUR
  • Energetická hodnota: 413 kcal
  • Tuky: 10,6 g
Pozrite si všetky produkty značky
Holandský marcipán 1:3 - 2

Holandský marcipán 1:3 - 2,5 kg - Zeelandia

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky