Hotová ružová vyvaľkaná poťahovacia hmota  Hot Pink pripravená k okamžitému poťahovaniu - 430 g - FunCakes

Hotová ružová vyvaľkaná poťahovacia hmota Hot Pink pripravená k okamžitému poťahovaniu - 430 g - FunCakes

8.15 EUR

Hit z katalógu: Hotová ružová vyvaľkaná poťahovacia hmota Hot Pink pripravená k okamžitému poťahovaniu - 430 g - FunCakes od FunCakes - tento hit nájdete pri likvidácii skladu za neprekonateľných 8.15 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Urobte si radosť..

Značka: 
SKU: 8720143515293
Do obchodu

Popis

FunCakes

Nie je prečo váhať, Hotová ružová vyvaľkaná poťahovacia hmota Hot Pink pripravená k okamžitému poťahovaniu - 430 g - FunCakes od kvalitného výrobcu FunCakes - tento artikel odporúčame pri likvidácii skladu za neprekonateľných 8.15 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Hotová ružová Vyváľkaná poťahovacia hmota od FunCakes.

Poznáte už hotová vyváľené listová cesta? Len je vybalíte z obalu a môžete hneď začať plniť potrebné štrúdľa alebo listovú roládu ... Tak na podobnom princípe funguje aj táto hotová, vyváľenie poťahovacie hmota. Vysoko kvalitný poťahový fondán z Holandska je mimoriadne flexibilný a ľahko použiteľný. Má jemne vanilkovú príchuť a krásne vonia.

Po aplikácii hmota úplne nevysychá a zostáva svieža, vláčna a nepraská. Hmota je natoľko pružná, že je ideálny k celoplošnému poťahovaniu tort. Hmotu je Vyváľenie na silu 0,25 až 0,35 centimetrov. Rozmery hmoty - 36 cm v priemere.

Balenie je ideálny na tortu do priemeru 20 cm pri výške do 10 cm alebo do priemeru 24 cm pri výške do 7.5 cm.

Odporúčame pracovať s hmotou s teplotou 15 - 20 ° C - v letných mesiacoch teda mierne predchladiť.

K uhladzovanie tort používajte hladidla na poťahovacie hmoty. Pre vytvorenie zaujímavých efektov by sa vám mohli hodiť rôzne kostice. Hmota je dobre tvarovateľná a môžete ju využiť pri tvorbe rôznych figúrok. Z hmoty môžete tiež vykrajovať rôzne tvary pomocou Vypichovača.

Hmotnosť: 430 g

Parametre produktu Hotová ružová vyvaľkaná poťahovacia hmota Hot Pink pripravená k okamžitému poťahovaniu - 430 g - FunCakes

  • Názov: Hotová ružová vyvaľkaná poťahovacia hmota Hot Pink pripravená k okamžitému poťahovaniu - 430 g - FunCakes
  • EAN: 8720143515293
  • Výrobca: FunCakes
  • Cena: 8.15 EUR
  • Tuky: 5.3 g
  • - z toho nasýtené mastné kyseliny: 3.7 g
Pozrite si všetky produkty značky
Hotová ružová vyvaľkaná poťahovacia hmota  Hot Pink pripravená k okamžitému poťahovaniu - 430 g - FunCakes

Hotová ružová vyvaľkaná poťahovacia hmota Hot Pink pripravená k okamžitému poťahovaniu - 430 g - FunCakes

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky