Hranolky a nápoj - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

3.25 EUR

Veľmi obľúbený produkt Hranolky a nápoj - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook pochádzajúce od značky Smart Cook - tento tovar si môžete objednať za mimoriadne nízku cenu 3.41 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Značka: 
SKU: 8595663028239
Do obchodu

Popis

Smart Cook

Váš obľúbený produkt, Hranolky a nápoj - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook od top značky Smart Cook - tento artikel odporúčame výhodne za 3.41 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Urobte si radosť..

Tvarovač na moderné party torty v podobe tégliku so slamkou na koktaily alebo Coca-colu a hranolčekov v krabičke. Hodí sa skvele na torty alebo cupcakes trebárs na oslavu prvý brigády vášho potomka 🙂

Formičku na tvarovanie použijeme všade tam, kde si nie sme 100% istí, že by sme požadovaný tvar dokázali vymodelovať sami. Formička sa lahko používa. Pre optimálny Výsledok dobre prepracujte hmotu - marcipán, modelovacím Alebo poťahovacie hmotu. Samotnú formičku Moze pre ľahšie vyklepaním poprášiť napríklad práškovým Alebo špeciálnym podsypovým cukrom. Na jemné poprášením možné použiť ai kukuričný či zemiakový škrob. Pozor, ak používate prefarbenú hmotu Alebo marcipán, biely cukor by vám Mohol zanechať v hmotu stopy. Hmotu do tvarovacích zatlačte podobne, Ako ked vykrajujeme vianočné pečivo - ak máte hmotu vyváľanú na výšku formičky. Hmotu tiez mozem do formičky vtlačiť a zahladiť stierka, valčekom Alebo cukrárskym hladidlom.

TIP: AK vložíte formičku na chvíľku do mrazničky, hmota vnútri stuhne a pôjde ešte Lepšie vyklopiť. Pomoct si mozem ai ihlou. Pred prvým použitím Vypichovač dôkladne umyť.

Rozmery:

4,5 x 2 cm - nápoj
3,8 x 3 cm - hranolky

Parametre produktu Hranolky a nápoj - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

  • Názov: Hranolky a nápoj - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook
  • EAN: 8595663028239
  • Výrobca: Smart Cook
  • Cena: 3.41 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Hranolky a nápoj - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky