Hranolky a nápoj - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

Hranolky a nápoj - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

3.5 EUR

Perfektný Hranolky a nápoj - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook od kvalitnej značky Smart Cook - tento produkt obchodujeme s neuveriteľnou zľavou za 3.5 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Značka: 
SKU: 8595663028239
Do obchodu

Popis

Smart Cook

Práve je za dobrú cenu Hranolky a nápoj - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook od kvalitného výrobcu Smart Cook - tento produkt posielame vo výpredajové akciu za 3.5 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Urobte si radosť..

Tvarovač na moderné party torty v podobe tégliku so slamkou na koktaily alebo Coca-colu a hranolčekov v krabičke. Hodí sa skvele na torty alebo cupcakes trebárs na oslavu prvý brigády vášho potomka 🙂

Formičku na tvarovanie použijeme všade tam, kde si nie sme 100% istí, že by sme požadovaný tvar dokázali vymodelovať sami. Formička sa lahko používa. Pre optimálny Výsledok dobre prepracujte hmotu - marcipán, modelovacím Alebo poťahovacie hmotu. Samotnú formičku Moze pre ľahšie vyklepaním poprášiť napríklad práškovým Alebo špeciálnym podsypovým cukrom. Na jemné poprášením možné použiť ai kukuričný či zemiakový škrob. Pozor, ak používate prefarbenú hmotu Alebo marcipán, biely cukor by vám Mohol zanechať v hmotu stopy. Hmotu do tvarovacích zatlačte podobne, Ako ked vykrajujeme vianočné pečivo - ak máte hmotu vyváľanú na výšku formičky. Hmotu tiez mozem do formičky vtlačiť a zahladiť stierka, valčekom Alebo cukrárskym hladidlom.

TIP: AK vložíte formičku na chvíľku do mrazničky, hmota vnútri stuhne a pôjde ešte Lepšie vyklopiť. Pomoct si mozem ai ihlou. Pred prvým použitím Vypichovač dôkladne umyť.

Rozmery:

4,5 x 2 cm - nápoj
3,8 x 3 cm - hranolky

Parametre produktu Hranolky a nápoj - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

  • Názov: Hranolky a nápoj - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook
  • EAN: 8595663028239
  • Výrobca: Smart Cook
  • Cena: 3.5 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Hranolky a nápoj - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

Hranolky a nápoj - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky