Hranolky a nápoj - formička na marcipán a modelovaie hmoty - Smart Cook

Hranolky a nápoj - formička na marcipán a modelovaie hmoty - Smart Cook

3.41 EUR

Diskontný Hranolky a nápoj - formička na marcipán a modelovaie hmoty - Smart Cook so známou značkou Smart Cook - tento hit zaobstaráte takmer zadarmo za 3.4 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Značka: 
SKU: 8595663028239
Do obchodu

Popis

Smart Cook

Hit poslednej doby, Hranolky a nápoj - formička na marcipán a modelovaie hmoty - Smart Cook od výrobcu Smart Cook - tento produkt posielame za bombastickú cenu 3.4 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Tvarovač na moderné party torty v podobe tégliku so slamkou na koktaily alebo Coca-colu a hranolčekov v krabičke. Hodí sa výborne na torty alebo cupcakes, trebárs aj na oslavu prvej brigády vášho potomka 🙂

Formičku na tvarovanie použijeme všade tam, kde si nie sme 100% istí, že by sme požadovaný tvar dokázali vymodelovať sami. Formička sa ľahko používa. Pre optimálny výsledok dobre prepracujte hmotu - marcipán, modelovaciu alebo poťahovacie hmotu. Samotnú formičku môžete pre ľahšie vyklepanie poprášiť napríklad práškovým alebo špeciálnym podsypovým cukrom. Na jemné poprášenie možno použiť aj kukuričný či zemiakový škrob. Pozor, ak používate prefarbenú hmotu alebo marcipán, biely cukor by vám mohol zanechať v hmote stopy. Hmotu do tvarovača zatlačte podobne, ako keď vykrajujeme vianočné pečivo - ak máte hmotu vyváľanú na výšku formičky. Hmotu tiež môžete do formičky vtlačiť a zahladiť stierkou, valčekom alebo cukrárskym hladidlom.

TIP: Ak vložíte formičku na chvíľku do mrazničky, hmota vnútri stuhne a pôjde ešte lepšie vyklopiť. Pomôcť si môžete aj ihlou. Pred prvým použitím vypichovač dôkladne umyte.

Rozmery:

  • 4,5 x 2 cm - nápoj
  • 3,8 x 3 cm - hranolky

 

Parametre produktu Hranolky a nápoj - formička na marcipán a modelovaie hmoty - Smart Cook

  • Názov: Hranolky a nápoj - formička na marcipán a modelovaie hmoty - Smart Cook
  • EAN: 8595663028239
  • Výrobca: Smart Cook
  • Cena: 3.4 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Hranolky a nápoj - formička na marcipán a modelovaie hmoty - Smart Cook

Hranolky a nápoj - formička na marcipán a modelovaie hmoty - Smart Cook

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky