Hrniec tlakový nerez Genius 6 l - ORION domácí potřeby

Hrniec tlakový nerez Genius 6 l - ORION domácí potřeby

59.86 EUR

V akcii je práve teraz Hrniec tlakový nerez Genius 6 l - ORION domácí potřeby populárneho výrobcu ORION domácí potřeby - tento produkt posielame v sezónne zľave za 59.57 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

SKU: 8901365361770
Do obchodu

Popis

ORION domácí potřeby

Toto si zamilujete: Hrniec tlakový nerez Genius 6 l - ORION domácí potřeby s preslávenou značkou ORION domácí potřeby - tento artikel odporúčame s unikátnou zľavou za 59.57 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. No a to sa jednoducho oplatí..

Tlakový hrniec z kvalitnej nereze s objemom 6 l.

Tlakový hrniec z kvalitnej nerezovej ocele so sendvičovým dnom s termoakumulačnými vlastnosťami. Hrniec je vhodný na všetky typy tepelných zdrojov vrátane indukcie. Zaručuje ekonomické varenie - krátka doba prípravy pokrmov a značná úspora energie. Tepelný zdroj vypíname s predstihom - naakumulovaná energia odovzdáva teplo ďalej do nádoby. Hrniec je nutné plniť vždy len do označenej výšky hladiny MAX. Hrniec je vhodný na všetky typy tepelných zdrojov.

Objem: 6 l.

Priemer: Parametre produktu Hrniec tlakový nerez Genius 6 l - ORION domácí potřeby

  • Názov: Hrniec tlakový nerez Genius 6 l - ORION domácí potřeby
  • EAN: 8901365361770
  • Výrobca: ORION domácí potřeby
  • Cena: 59.57 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Hrniec tlakový nerez Genius 6 l - ORION domácí potřeby

Hrniec tlakový nerez Genius 6 l - ORION domácí potřeby

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky