Isomalt (Izomalt) 0,25 kg - surovina na výrobu karamelu -

9.98 EUR

Ponuka pre vás: Isomalt (Izomalt) 0,25 kg - surovina na výrobu karamelu - od populárnej značky - tento artikel musíte mať s výnimočnou zľavou za 9.87 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Akostný Isomalt (Izomalt) 0,25 kg - surovina na výrobu karamelu - od producenta - tento artikel odporúčame s neuveriteľnou zľavou za 9.87 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Isomalt v prášku 0,250 kg - základná surovina na výrobu priehľadného karamelu, niekedy poznáte pod názvom Perlen alebo tiež jedlé sklo.

Cukor sa používa na dekoračné účely na výrobu priesvitného karamelu. Kryštáliky cukru sa rozpustia a potom sa ním vylievajú pripravené formy. Možno ich tiež použiť na výrobu perličiek a kamienkov. Pri rozohrievaní možno pridať pár zrniek kyseliny jablčnej, vďaka ktorej sa zníži riziko polámania zhotovených tvarov.

Ilustračné fotografie možného výsledného produktu.

Hmotnosť: 250 g. Základná hmota na výrobu karamelu.

Parametre produktu Isomalt (Izomalt) 0,25 kg - surovina na výrobu karamelu -

  • Názov: Isomalt (Izomalt) 0,25 kg - surovina na výrobu karamelu -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 9.87 EUR
  • Energetická hodnota: 236 kcal
  • Sacharidy: 98 g
Pozrite si všetky produkty značky

Isomalt (Izomalt) 0,25 kg - surovina na výrobu karamelu -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky