Izomalt (Isomalt) 0

Izomalt (Isomalt) 0,25 kg - surovina na výrobu karamelu - Laped

10.6 EUR

No a toto chcete: Izomalt (Isomalt) 0,25 kg - surovina na výrobu karamelu - Laped od populárneho výrobcu Laped - tento artikel je v tento okamih za výhodnú cenu 10.6 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Laped

Urobte si radosť: Izomalt (Isomalt) 0,25 kg - surovina na výrobu karamelu - Laped od známeho výrobcu Laped - tento hit zaobstaráte pri likvidácii skladu za neprekonateľných 10.6 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Izomaltový prášok 0,250 kg. Základná surovina na výrobu priehľadného karamelu, známeho aj ako Perlen alebo jedlé sklo.

Izomalt v prášku 0,250 kg. Zzákladný surový materiál na výrobutransparentného karamelu, niekedy známe pod názvom Perlen alebo jedlé sklo.

Cukor sa použité nana dekoratívne účely na výrobu osvetlenie karamel. Kryštály Parametre produktu Izomalt (Isomalt) 0,25 kg - surovina na výrobu karamelu - Laped

  • Názov: Izomalt (Isomalt) 0,25 kg - surovina na výrobu karamelu - Laped
  • EAN:
  • Výrobca: Laped
  • Cena: 10.6 EUR
  • Sacharidy: 98 g
  • Netto váha: 250 g
Pozrite si všetky produkty značky
Izomalt (Isomalt) 0

Izomalt (Isomalt) 0,25 kg - surovina na výrobu karamelu - Laped

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky