Jahodová náplň s kusovým ovocím Mella Filling Ireks - 500 g - IREKS

Jahodová náplň s kusovým ovocím Mella Filling Ireks - 500 g - IREKS

2.67 EUR

Hit z katalógu: Jahodová náplň s kusovým ovocím Mella Filling Ireks - 500 g - IREKS kvalitné značky IREKS - tento produkt objednáte s VIP zľavou pre každého za 2.55 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

IREKS

Nie je prečo váhať, Jahodová náplň s kusovým ovocím Mella Filling Ireks - 500 g - IREKS od obľúbenej spoločnosti IREKS - tento produkt máte za pár kliknutí v neopakovateľnej akcii za 2.47 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Termostabilná náplň s kusmi jahôd pre celý sortiment jemného pečiva.

Hotová ovocná náplň s vysokým podielom kusového ovocia prvotriednej kvality, v tomto prípade veľkých kusov jahôd - podiel záhradných jahôd je 65%. Jedná sa o hotovú náplň, ktorú využijete nielen ako ovocnú vložku v semifredach, korpusoch tort,  ale ako aj termostabilnú náplň pri pečení koláčov, taštičiek z lístkového cesta, kysnutého pečiva, šišiek a pod. Hotové výrobky sú plne mraziteľné.

Ovocné náplne pripravené na okamžité použitie možno veľmi rôznorodo využiť. Vďaka konštantnej celoročnej kvalite a jednoduchej manipulácii sú ovocné náplne v tuzemských pekárskych a cukrárskych prevádzkach veľmi obľúbené. MELLA FILLING ovocné náplne spĺňajú totiž tie najdôležitej

Parametre produktu Jahodová náplň s kusovým ovocím Mella Filling Ireks - 500 g - IREKS

  • Názov: Jahodová náplň s kusovým ovocím Mella Filling Ireks - 500 g - IREKS
  • EAN:
  • Výrobca: IREKS
  • Cena: 2.47 EUR
  • Energetická hodnota: 140 kcal
  • Tuky: 0,2 g
Pozrite si všetky produkty značky
Jahodová náplň s kusovým ovocím Mella Filling Ireks - 500 g - IREKS

Jahodová náplň s kusovým ovocím Mella Filling Ireks - 500 g - IREKS

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky