Jedálenské paličky drevo 5 párov - ORION

Jedálenské paličky drevo 5 párov - ORION

1.73 EUR

Limitovaná edícia produktu Jedálenské paličky drevo 5 párov - ORION od popredného výrobcu ORION - tento artikel musíte mať vo výpredajové akciu za 1.73 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Urobte si radosť..

Značka: 
SKU: 8592381144388
Do obchodu

Popis

ORION

Top produkt, Jedálenské paličky drevo 5 párov - ORION s osvedčenou značkou ORION - tento produkt dodávame s VIP zľavou pre každého za 1.73 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Jedálenské paličky z dreva- 5 párov pre exotickú kuchyňu.

Jedálenské paličky z bambusového dreva. Ich popularita sa rozšírila po celom svete. Ak máte radi exotickú kuchyňu, potom vám nemôže chýbať táto súprava 5 párov jednoduchých drevených paličiek na opakované použitie.

Jedálenské paličky lakované - lak je chráni pred vlhkosťou a pred kyselinami obsiahnutými v jedle. Preto sa neodporúča umývanie paličiek v umývačke. Horná časť paličiek je väčšia, silnejšia a hranatejšia, spodný koniec je tenší guľatý.

Parametre produktu Jedálenské paličky drevo 5 párov - ORION

  • Názov: Jedálenské paličky drevo 5 párov - ORION
  • EAN: 8592381144388
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 1.73 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Jedálenské paličky drevo 5 párov - ORION

Jedálenské paličky drevo 5 párov - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky