Jedlá krajka Smart Lace Gold - zlatá hotová hmota 160 g - Madame Loulou

Jedlá krajka Smart Lace Gold - zlatá hotová hmota 160 g - Madame Loulou

9.06 EUR

Najpredávanejšie Jedlá krajka Smart Lace Gold - zlatá hotová hmota 160 g - Madame Loulou s preslávenou značkou Madame Loulou - tento tovar si môžete nechať doručiť v akcii za 8.74 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Madame Loulou

Dnes sme vybrali: Jedlá krajka Smart Lace Gold - zlatá hotová hmota 160 g - Madame Loulou od značky Madame Loulou - tento tovar si môžete nechať dodať extra lacno za 8.74 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Smart Lace - zlatá hotová hmota na jedlú čipku

Slúži k veľmi rýchlemu modelovanie tortových dekorácií najrôznejších druhov čipiek. S touto hmotou je čipka hotová do niekoľkých minút. Stačí len hmotu votrieť do šablóny a po vysušení olúpať. Výroba čipky nebola nikdy jednoduchšia. Vhodné na dekorovanie tort, menšie kúsky čipiek môžete využiť na Cupcake, cookies atď.

Smart Lace Madame Loulou - hotová hmota na prípravu čipiek / jedlého papiera k ďalšiemu tvoreniu. Nie je potrebné vymíchávat. Stačí len naniesť do šablóny a nechať uschnúť (50 ° C; 30min.) Ak sa nepoužíva ako jedlá čipka možno naniesť na rovnú plochu (papier na pečenie) a nechať uschnúť. Potom sa tvaruje a vystrihuje ako jedlý papier. Zachováva si vynikajúce pružnosť a sýte farby. Bez nutnosti vymíchávání a riedenie. Stabilný produkt pre jednoduché použitie. Znovu uzatvárateľné balenie.

 

 

Uchovávajte na suchom a chladnom mieste.

Pozrite sa na ukážku, ako sa robí jedlá čipka.

Hmotnosť: 160 g

Parametre produktu Jedlá krajka Smart Lace Gold - zlatá hotová hmota 160 g - Madame Loulou

  • Názov: Jedlá krajka Smart Lace Gold - zlatá hotová hmota 160 g - Madame Loulou
  • EAN:
  • Výrobca: Madame Loulou
  • Cena: 8.74 EUR
  • Energetická hodnota: 111 kcal
  • Tuky: 02 g
Pozrite si všetky produkty značky
Jedlá krajka Smart Lace Gold - zlatá hotová hmota 160 g - Madame Loulou

Jedlá krajka Smart Lace Gold - zlatá hotová hmota 160 g - Madame Loulou

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky