Jedlé striebro - fólie transfer 9

Jedlé striebro - fólie transfer 9,5x9,5 cm - 1 ks - Sugarflair Colours

3.5 EUR

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Jedlé striebro - fólie transfer 9,5x9,5 cm - 1 ks - Sugarflair Colours od obľúbenej spoločnosti Sugarflair Colours - tento produkt kúpite s unikátnou zľavou za 3.5 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

SKU: 0702811590458
Do obchodu

Popis

Sugarflair Colours

Hit z katalógu: Jedlé striebro - fólie transfer 9,5x9,5 cm - 1 ks - Sugarflair Colours čo berieme od značky Sugarflair Colours - tento artikel čaká na vás za výhodnú cenu 3.5 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Jedlé striebro v plátkoch - jeden plátok na fóliu.

Jedlé striebro dodá luxusný vzhľad vašim kulinárskym výrobkom. Všetky tieto výrobky sú certifikované ako jedlé.

Jednotlivé lístky striebra sú prichytené na podkladový transfer papier, takže z neho môžete veľmi ľahko preniesť na tortu alebo vystrihnúť požadovaný tvar.

Rozmer: 95x95 mm

Balenie obshauje 1 ks.

Použitie: Nožnicami vystrihnite požadovaný rozmer, ktorý chcete použiť. Je dôležité sa nedotýkať pri strihaní plátku! Striebro sa ľahko přychití na prst alebo ďalšie objekty. Miesto, na ktoré chcete aplikovať plát, potrite malým miesto intenzívne jedlého lepidla. Na natretú plochu nalepte plátok aj s podkladovým papierom a zľahka pritlačíte. Plát po nalepení už nejde znovu odlepiť a presunúť. Po jednej minúte môžete podkladový papier zľahka odstrániť.

Parametre produktu Jedlé striebro - fólie transfer 9,5x9,5 cm - 1 ks - Sugarflair Colours

  • Názov: Jedlé striebro - fólie transfer 9,5x9,5 cm - 1 ks - Sugarflair Colours
  • EAN: 0702811590458
  • Výrobca: Sugarflair Colours
  • Cena: 3.5 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Jedlé striebro - fólie transfer 9

Jedlé striebro - fólie transfer 9,5x9,5 cm - 1 ks - Sugarflair Colours

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky