Jedlé striebro - fólie transfer 9

Jedlé striebro - fólie transfer 9,5x9,5 cm - 1 ks - Sugarflair Colours

3.49 EUR

Prvotriedný Jedlé striebro - fólie transfer 9,5x9,5 cm - 1 ks - Sugarflair Colours populárneho výrobcu Sugarflair Colours - tento tovar si môžete kúpiť s neuveriteľnou zľavou za 3.49 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

SKU: 0702811590458
Do obchodu

Popis

Sugarflair Colours

Vynikajúci Jedlé striebro - fólie transfer 9,5x9,5 cm - 1 ks - Sugarflair Colours pochádzajúce od značky Sugarflair Colours - tento tovar si môžete zaobstarať v sezónne zľave za 3.49 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Jedlé striebro v plátkoch - jeden plátok na fóliu.

Jedlé striebro dodá luxusný vzhľad vašim kulinárskym výrobkom. Všetky tieto výrobky sú certifikované ako jedlé.

Jednotlivé lístky striebra sú prichytené na podkladový transfer papier, takže z neho môžete veľmi ľahko preniesť na tortu alebo vystrihnúť požadovaný tvar.

Rozmer: 95x95 mm

Balenie obshauje 1 ks.

Použitie: Nožnicami vystrihnite požadovaný rozmer, ktorý chcete použiť. Je dôležité sa nedotýkať pri strihaní plátku! Striebro sa ľahko přychití na prst alebo ďalšie objekty. Miesto, na ktoré chcete aplikovať plát, potrite malým miesto intenzívne jedlého lepidla. Na natretú plochu nalepte plátok aj s podkladovým papierom a zľahka pritlačíte. Plát po nalepení už nejde znovu odlepiť a presunúť. Po jednej minúte môžete podkladový papier zľahka odstrániť.

Parametre produktu Jedlé striebro - fólie transfer 9,5x9,5 cm - 1 ks - Sugarflair Colours

  • Názov: Jedlé striebro - fólie transfer 9,5x9,5 cm - 1 ks - Sugarflair Colours
  • EAN: 0702811590458
  • Výrobca: Sugarflair Colours
  • Cena: 3.49 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Jedlé striebro - fólie transfer 9

Jedlé striebro - fólie transfer 9,5x9,5 cm - 1 ks - Sugarflair Colours

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky