Jedlé striebro - fólie transfer 9,5x9,5 cm - 1 ks - Sugarflair

3.25 EUR

Hit z katalógu: Jedlé striebro - fólie transfer 9,5x9,5 cm - 1 ks - Sugarflair od populárnej značky Sugarflair - tento tovar si môžete objednať v hustej akciu za 3.34 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Značka: 
SKU: 0702811590458
Do obchodu

Popis

Sugarflair

Vaše možnosti obohacujúce Jedlé striebro - fólie transfer 9,5x9,5 cm - 1 ks - Sugarflair od značky Sugarflair - tento artikel neprepásnite za skvelú cenu 3.34 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Jedlé striebro v plátkoch - jeden plátok na fóliu.

Jedlé striebro dodá luxusný vzhľad vašim kulinárskym výrobkom. Všetky tieto výrobky sú certifikované ako jedlé.

Jednotlivé lístky striebra sú prichytené na podkladový transfer papier, takže z neho môžete veľmi ľahko preniesť na tortu alebo vystrihnúť požadovaný tvar.

Rozmer: 95x95 mm

Balenie obshauje 1 ks.

Použitie: Nožnicami vystrihnite požadovaný rozmer, ktorý chcete použiť. Je dôležité sa nedotýkať pri strihaní plátku! Striebro sa ľahko přychití na prst alebo ďalšie objekty. Miesto, na ktoré chcete aplikovať plát, potrite malým miesto intenzívne jedlého lepidla. Na natretú plochu nalepte plátok aj s podkladovým papierom a zľahka pritlačíte. Plát po nalepení už nejde znovu odlepiť a presunúť. Po jednej minúte môžete podkladový papier zľahka odstrániť.

Parametre produktu Jedlé striebro - fólie transfer 9,5x9,5 cm - 1 ks - Sugarflair

  • Názov: Jedlé striebro - fólie transfer 9,5x9,5 cm - 1 ks - Sugarflair
  • EAN: 0702811590458
  • Výrobca: Sugarflair
  • Cena: 3.34 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Jedlé striebro - fólie transfer 9,5x9,5 cm - 1 ks - Sugarflair

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky