Jedlé trblietky do nápojov - biele - White Brew Glitter® - 4 g - Brew Glitter

11.13 EUR

Veľmi žiadaný produkt, Jedlé trblietky do nápojov - biele - White Brew Glitter® - 4 g - Brew Glitter populárneho výrobcu Brew Glitter - tento artikel musíte mať za jedinečnú cenu 11.03 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Brew Glitter

Diskontný Jedlé trblietky do nápojov - biele - White Brew Glitter® - 4 g - Brew Glitter od značky Brew Glitter - tento tovar zakúpite za bombastickú cenu 11.03 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Jedlé trblietky do piva, vína, šampanského, alkoholických koktailov a ďalších nápojov v exkluzívnom

Trblietavé vločky sú vhodné nielen na dekoráciu pokrmov, ale sú špeciálne dizajnované pre aplikácie do alkoholických nápojov. Jedlé trblietky do nápojov Brew Glitters na báze jedlých sľudových perleťových šupiniek (mica) spĺňajú potravinárske štandardy. Presné prísady pre každú jednotlivú farbu sú uvedené v príbalovom letáku a v detailoch výrobkov na stránkach https://www.svetcukrarov.sk.

Pri použití v kvapalinách sa Brew Glitter® prejavia nádherným trblietavým vírom, ktorý dodá tekutine nóbl vzhľad. Vyrobte si vlastné perlové šampanské či lávové víno. Barmani, okúzlite svojich hostí luxusnými a vírivými superkoktejlmi.

Každá jedinečná farba je navrhnutá tak, aby špecificky vylepšila farebné variácie nápojov a zároveň vyzerala exkluzívne a skutočne efektne. Brew Glitter sa v nápoji nerozpustí a pokiaľ zostane dlhší čas v pokoji a bez pohybu, usadí sa na dne. Pre väčší efekt preto nápoj pred podaním rozpohybujte. Jednoducho zamiešajte a podávajte a sledujte, ako vaši hostia žasnú!

Dávkovanie: 4 g trblietok vystačí na cca:

 • 20 koktejlov
 • 20 pohárov vína
 • 8 plechoviek piva
 • 3 fľaše vína
 • 6 pollitrov piva
 • 33 pohárov whisky

Pearlizovaná sľuda môže byť bezpečne použitá ako prísada do farieb v množstve

Parametre produktu Jedlé trblietky do nápojov - biele - White Brew Glitter® - 4 g - Brew Glitter

 • Názov: Jedlé trblietky do nápojov - biele - White Brew Glitter® - 4 g - Brew Glitter
 • EAN:
 • Výrobca: Brew Glitter
 • Cena: 11.03 EUR
 • Výrobce deklaruje: Bezlepkový výrobek - neobsahuje lepek (Gluten free), Bez geneticky modifikovaných surovin (GMO free), Košer (kosher), Neobsahuje laktózu (Lactose free), Bez konzervantů, Snížený obsah cukru (Low Sugar) nebo bez cukru, Vhodné pro vegany, Neobsahuje AZO barviva (AZO free)
 • Farba: Bílá, Stříbrná, Průhledná
Pozrite si všetky produkty značky

Jedlé trblietky do nápojov - biele - White Brew Glitter® - 4 g - Brew Glitter

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky