Jedlé trblietky do nápojov - nebeská modrá - Sky / Soft Blue Brew Glitter® - 4 g - Brew Glitter

11.34 EUR

Hit poslednej doby, Jedlé trblietky do nápojov - nebeská modrá - Sky / Soft Blue Brew Glitter® - 4 g - Brew Glitter od kvalitného výrobcu Brew Glitter - tento tovar si môžete nechať doručiť extra výhodne za 11.33 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Brew Glitter

Veľmi žiadaný produkt, Jedlé trblietky do nápojov - nebeská modrá - Sky / Soft Blue Brew Glitter® - 4 g - Brew Glitter pochádzajúce od značky Brew Glitter - tento hit ľahko nájdete pri práve prebiehajúcej akcii za 11.33 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Jedlé trblietky na pivo, víno, šampanské, alkoholické koktaily a iné nápoje v exkluzívnom dizajne. Pripravte si luxusné trblietavé lávové víno alebo perlový koktail.

Šumivé vločky sú vhodné nielen na dekoráciu potravín, ale sú špeciálne navrhnuté na použitie v alkoholických nápojoch. Jedlé trblietky do nápojov na báze jedlých sľudových perličiek spĺňajú potravinárske normy. Presné zloženie jednotlivých farieb je uvedené v príbalovom letáku a v podrobnostiach o výrobku na webovej stránke https://www.svetcukraru.cz.

Pri použití v tekutinách sa Brew Glitter® prejavuje krásnym trblietavým vírom, ktorý dodáva tekutine elegantný vzhľad. Vyrobte si vlastné perlové šampanské alebo lávové víno. Barmani, ohromte svojich hostí luxusnými a vírivými superkokteilmi.

Každá jedinečná farba je navrhnutá tak, aby špeciálne zvýraznila farebné variácie vašich nápojov a zároveň vyzerala exkluzívne a skutočne veľkolepo. Brew Glitter sa v nápoji nerozpustí a ak ho necháte dlhší čas v pokoji, usadí sa na dne. Na dosiahnutie väčšieho účinku preto nápoj pred podávaním premiešajte. Jednoducho premiešajte, podávajte a sledujte, ako vaši hostia žasnú!

Dávkovanie: 4 g trblietok vystačia na približne:

 • 20 koktailov
 • 20 pohárov vína
 • 8 plechoviek piva
 • 3 fľaše vína
 • 6 pint piva
 • 33 panákov whisky

Perleťová sľuda sa môže bezpečne používať ako farebná prísada v množstve do 1,25 % v potravinách a 0,07 % v alkoholických nápojoch, cereáliách, cukrovinkách/obale, želatínových dezertoch, tvrdých/mäkkých cukríkoch (vrátane pastiliek), likéroch, pive, víne a kokteiloch. Je vhodný aj na miešané koktaily a zmesi, ako sú Margarita, Bloody Marys a Daiquiris, ale s výnimkou vaječného likéru, tonizovanej vody a nápojov, ktoré sa zvyčajne konzumujú bez pridaného alkoholu (napr. ovocné šťavy, nápoje z ovocných štiav a nealkoholické nápoje).

Spĺňa potravinové normy a kritériá čistoty podľa nariadení Komisie (ES) č. 1881/2006, 1333/2008, 231/2012.

 • SKLADOVANIE: Skladujte v tesne uzavretých nádobách na chladnom, suchom a tmavom mieste.
 • S

  Parametre produktu Jedlé trblietky do nápojov - nebeská modrá - Sky / Soft Blue Brew Glitter® - 4 g - Brew Glitter

  • Názov: Jedlé trblietky do nápojov - nebeská modrá - Sky / Soft Blue Brew Glitter® - 4 g - Brew Glitter
  • EAN:
  • Výrobca: Brew Glitter
  • Cena: 11.33 EUR
  • Farba: Modrá
  • Výrobce deklaruje: Bezlepkový výrobek - neobsahuje lepek (Gluten free), Bez geneticky modifikovaných surovin (GMO free), Košer (kosher), Neobsahuje laktózu (Lactose free), Bez konzervantů, Snížený obsah cukru (Low Sugar) nebo bez cukru, Vhodné pro vegany, Neobsahuje AZO barviva (AZO free)
Pozrite si všetky produkty značky

Jedlé trblietky do nápojov - nebeská modrá - Sky / Soft Blue Brew Glitter® - 4 g - Brew Glitter

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky