Jedlé trblietky do nápojov - strieborné - Silver Brew Glitter® - 4 g - Brew Glitter

11.34 EUR

Váš obľúbený tovar, Jedlé trblietky do nápojov - strieborné - Silver Brew Glitter® - 4 g - Brew Glitter od populárneho výrobcu Brew Glitter - tento artikel je v tento okamih výhodne za 11.33 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Brew Glitter

Prvotriedný Jedlé trblietky do nápojov - strieborné - Silver Brew Glitter® - 4 g - Brew Glitter od kvalitnej značky Brew Glitter - tento tovar si môžete nechať dodať s VIP zľavou pre každého za 11.33 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Jedlé trblietky na pivo, víno, šampanské, alkoholické koktaily a iné nápoje v exkluzívnom dizajne. Pripravte si luxusné trblietavé lávové víno alebo perlový koktail.

Šumivé vločky sú vhodné nielen na dekoráciu potravín, ale sú špeciálne navrhnuté na použitie v alkoholických nápojoch. Jedlé trblietky do nápojov na báze jedlých sľudových perličiek spĺňajú potravinárske normy. Presné zloženie jednotlivých farieb je uvedené v príbalovom letáku a v podrobnostiach o výrobku na webovej stránke https://www.svetcukraru.cz.

Pri použití v tekutinách sa Brew Glitter® prejavuje krásnym trblietavým vírom, ktorý dodáva tekutine elegantný vzhľad. Vyrobte si vlastné perlové šampanské alebo lávové víno. Barmani, ohromte svojich hostí luxusnými a vírivými superkokteilmi.

Každá jedinečná farba je navrhnutá tak, aby špeciálne zvýraznila farebné variácie vašich nápojov a zároveň vyzerala exkluzívne a skutočne veľkolepo. Brew Glitter sa v nápoji nerozpustí a ak ho necháte dlhší čas v pokoji, usadí sa na dne. Na dosiahnutie väčšieho účinku preto nápoj pred podávaním premiešajte. Jednoducho premiešajte, podávajte a sledujte, ako vaši hostia žasnú!

Dávkovanie: 4 g trblietok vystačia na približne:

 • 20 koktailov
 • 20 pohárov vína
 • 8 plechoviek piva
 • 3 fľaše vína
 • 6 pint piva
 • 33 panákov whisky

Perleťová sľuda sa môže bezpečne používať ako farebná prísada v množstve do 1,25 % v potravinách a 0,07 % v alkoholických nápojoch, cereáliách, cukrovinkách/obale, želatínových dezertoch, tvrdých/mäkkých cukríkoch (vrátane pastiliek), likéroch, pive, víne a kokteiloch. Je vhodný aj na miešané koktaily a zmesi, ako sú Margarita, Bloody Marys a Daiquiris, ale s výnimkou vaječného likéru, tonizovanej vody a nápojov, ktoré sa zvyčajne konzumujú bez pridaného alkoholu (napr. ovocné šťavy, nápoje z ovocných štiav a nealkoholické nápoje).

Spĺňa potravinové normy a kritériá čistoty podľa nariadení Komisie (ES) č. 1881/2006, 1333/2008, 231/2012.

 • SKLADOVANIE: Skladujte v tesne uzavretých nádobách na chladnom, suchom a tmavom mieste.
 • S

  Parametre produktu Jedlé trblietky do nápojov - strieborné - Silver Brew Glitter® - 4 g - Brew Glitter

  • Názov: Jedlé trblietky do nápojov - strieborné - Silver Brew Glitter® - 4 g - Brew Glitter
  • EAN:
  • Výrobca: Brew Glitter
  • Cena: 11.33 EUR
  • Farba: Stříbrná, Průhledná, Bílá
  • Výrobce deklaruje: Bezlepkový výrobek - neobsahuje lepek (Gluten free), Bez geneticky modifikovaných surovin (GMO free), Košer (kosher), Neobsahuje laktózu (Lactose free), Bez konzervantů, Snížený obsah cukru (Low Sugar) nebo bez cukru, Vhodné pro vegany
Pozrite si všetky produkty značky

Jedlé trblietky do nápojov - strieborné - Silver Brew Glitter® - 4 g - Brew Glitter

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky