Jedlé trblietky do nápojov - zelené - Green Brew Glitter® - 4 g - Brew Glitter

Jedlé trblietky do nápojov - zelené - Green Brew Glitter® - 4 g - Brew Glitter

11.32 EUR

Vaše možnosti obohacujúce Jedlé trblietky do nápojov - zelené - Green Brew Glitter® - 4 g - Brew Glitter čo nám dodáva Brew Glitter - tento hit ľahko nájdete za bombastickú cenu 11.32 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Brew Glitter

Veľmi obľúbený produkt Jedlé trblietky do nápojov - zelené - Green Brew Glitter® - 4 g - Brew Glitter s trendy značkou Brew Glitter - tento artikel pořizujte pri práve prebiehajúcej akcii za 11.32 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Jedlé trblietky do piva, vína, šampanského, alkoholických koktailov a ďalších nápojov v exkluzívnom

Trblietavé vločky sú vhodné nielen na dekoráciu pokrmov, ale sú špeciálne dizajnované pre aplikácie do alkoholických nápojov. Jedlé trblietky do nápojov Brew Glitters na báze jedlých sľudových perleťových šupiniek (mica) spĺňajú potravinárske štandardy. Presné prísady pre každú jednotlivú farbu sú uvedené v príbalovom letáku a v detailoch výrobkov na stránkach https://www.svetcukrarov.sk.

Pri použití v kvapalinách sa Brew Glitter® prejavia nádherným trblietavým vírom, ktorý dodá tekutine nóbl vzhľad. Vyrobte si vlastné perlové šampanské či lávové víno. Barmani, okúzlite svojich hostí luxusnými a vírivými superkoktejlmi.

Každá jedinečná farba je navrhnutá tak, aby špecificky vylepšila farebné variácie nápojov a zároveň vyzerala exkluzívne a skutočne efektne. Brew Glitter sa v nápoji nerozpustí a pokiaľ zostane dlhší čas v pokoji a bez pohybu, usadí sa na dne. Pre väčší efekt preto nápoj pred podaním rozpohybujte. Jednoducho zamiešajte a podávajte a sledujte, ako vaši hostia žasnú!

Dávkovanie: 4 g trblietok vystačí na cca:

 • 20 koktejlov
 • 20 pohárov vína
 • 8 plechoviek piva
 • 3 fľaše vína
 • 6 pollitrov piva
 • 33 pohárov whisky

Pearlizovaná sľuda môže byť bezpečne použitá ako prísada do farieb v množstve

Parametre produktu Jedlé trblietky do nápojov - zelené - Green Brew Glitter® - 4 g - Brew Glitter

 • Názov: Jedlé trblietky do nápojov - zelené - Green Brew Glitter® - 4 g - Brew Glitter
 • EAN:
 • Výrobca: Brew Glitter
 • Cena: 11.32 EUR
 • Farba: Zelená
 • Výrobce deklaruje: Bezlepkový výrobek - neobsahuje lepek (Gluten free), Bez geneticky modifikovaných surovin (GMO free), Košer (kosher), Neobsahuje laktózu (Lactose free), Bez konzervantů, Snížený obsah cukru (Low Sugar) nebo bez cukru, Vhodné pro vegany
Pozrite si všetky produkty značky
Jedlé trblietky do nápojov - zelené - Green Brew Glitter® - 4 g - Brew Glitter

Jedlé trblietky do nápojov - zelené - Green Brew Glitter® - 4 g - Brew Glitter

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky