Jedlé zlato 24 karátové - fólia transfer 8x8 cm 1 ks - Sugarflair Colours

Jedlé zlato 24 karátové - fólia transfer 8x8 cm 1 ks - Sugarflair Colours

7.37 EUR

Špičkový tovar, Jedlé zlato 24 karátové - fólia transfer 8x8 cm 1 ks - Sugarflair Colours čo odoberáme od výrobcu Sugarflair Colours - tento tovar si môžete zakúpiť po zľave za 7.37 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

SKU: 0702811590465
Do obchodu

Popis

Sugarflair Colours

Diskontný Jedlé zlato 24 karátové - fólia transfer 8x8 cm 1 ks - Sugarflair Colours populárneho výrobcu Sugarflair Colours - tento hit nájdete za jedinečnú cenu 7.37 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Jedlé zlato - 1 plátok 8x8 cm.

Jedlé zlato dodá luxusný vzhľad vašim kulinárskym výrobkom. Všetky tieto výrobky sú vyrobené z 24 karátového zlata a sú certifikované ako jedlé. Potravinárske zlato je vedené ako emulgátor E175, ktorý je pridávaný bežne do čokolády.

Lístok zlata je prichytený na podkladový papier, takže ho môžete veľmi ľahko preniesť na tortu alebo vystrihnúť požadovaný tvar.

Balenie obsahuje 1 ks plátku.

Rozmer: 8x8 cm

Použitie: Nožnicami vystrihnite požadovaný rozmer, ktorý chcete použiť. Je dôležité nedotýkať sa pri strihaní plátku! Zlato sa ľahko prilepí na prst alebo ďalšie objekty. Miesto, na ktoré chcete aplikovať plát, potrite malým množstvom jedlého lepidla. Na natretú plochu nalepte plátok aj s podkladovým papierom a zľahka pritlačte. Plát po nalepení už nejde znovu odlepiť a presunúť. Po jednej minúte môžete podkladový papier zľahka odstrániť.

Parametre produktu Jedlé zlato 24 karátové - fólia transfer 8x8 cm 1 ks - Sugarflair Colours

  • Názov: Jedlé zlato 24 karátové - fólia transfer 8x8 cm 1 ks - Sugarflair Colours
  • EAN: 0702811590465
  • Výrobca: Sugarflair Colours
  • Cena: 7.37 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Jedlé zlato 24 karátové - fólia transfer 8x8 cm 1 ks - Sugarflair Colours

Jedlé zlato 24 karátové - fólia transfer 8x8 cm 1 ks - Sugarflair Colours

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky